Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor sıcakken çalışma sorunu ve stop etme

Bilgisyarda sıcaklık sensörü diye yazıyordu. İngilizcesi Temperature sensor denilebilir. Başka bir karşılığı olacağını sanmıyorum. Bilgisayar orjinal programı değil. Yani el bilgisayarı kullanıldı. Bu VW grubunda Vag com diye bir program kullanılıyor.

Merhaba arkadaşlar. Benim arabanın problemi Fatih beyin probleminin tam tersi. Benim arabam motor soğukken hem tüpte hem de benzinde stop ediyor. Ama motor ısınınca hiçbir problem yok. O kadar çok ustaya gitttim. boğaz kelebeğini değiştirdim, buji ve buji kablolarını değiştirdim, enjektörleri değiştirdim ama sorun yine devam ediyor. yazın bir sorun yoktu çünkü motor her zaman sıcaktı ama kışın sabahleyin ve motor soğukken stop ediyor. yardımcı olabilir misin. aynı sorunu yaşayanlar varsa lütfen. 1000 tl ye kadar masraf yaptım bunun için ama sorun hala devam ediyor ve zoruma gidiyor.

merhaba 8 ay önce bendede aynı sorun ile karşılaştım bende atiker kullanıyorum bir çok servise gittim sorun olarak tüpün beyni patlak çıktı, ve servis bunu görünce çok şaşırdılar beyni değiştirdiler
şuanda sorunsuz biniyorum tüpün beynine baktır. BU ARADA BEYİNDE PATLAK OLMAZ DİYORLAR MUTLAKA BAKTIR.

merhaba benim araçda da aynı sorun oldu bende heryerine baktırdım temizlettim sorun tüpün beyni patlak çıktı.beyin değiştirdikten sonra sorun kalmadı
BU ARADA BEYİN PATLAK ÇIKMAZ DİYORLAR MUTLAKA BAKTIR

Geri
Üst Alt