Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

MOTOR NUMARASI MOTORUN NERESİNDE YAZILIDIR DELİ OLACAM?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında biancoangelo tarafından paylaşıldı.

1. biancoangelo

biancoangelo SCW Üyesi

42
    14
    8
    Arkadaşlar herkese merhaba bugün aracımı muayene ettirdim. Muayene sonucunda adam motor numarası okunmuyor yazmış. Motor numarasına bakarken bende oradaydım ama bana motor numarasına bakıyorum demedi. Kağıdı elime alınca böyle saçma bi nedene hafif kusur yazılmasını kınıyorum.
    Şimdi sorum şu bende muayeneden sonra aracıma baktım ve gerçekten motor numarasını bulmadım. Motorda bu numaranın yerini bulan bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

herkese iyi forumlar.
    [doublepost=1450558753,1450558714][/doublepost]Motor 1,2 tsi
    [doublepost=1450560020][/doublepost]Allah aşkına foto moto atarsanız sevinirim.

2. focus

focus SCW Üyesi

327
    190
    43
    Araçta bir eksik yoksa okusalar bile "motor no okunamadı" kusuru verilir, araç kusursuz çıkmasın diye.

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  3. biancoangelo

biancoangelo SCW Üyesi

42
    14
    8
    Araçta cam filmi ve sis lambası küsür göründü araç 2013 17000 kde sıfır gibi

4. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.474
    113
    kusursuz araçlar için görevliler fırça yiyorlarmış.
    illa bir kusur MECBUREN yazıyorlar

Bunu beğendi. bora55 bunu beğendi.
  5. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.685
    839
    113
    Acaba dediğim bir şey var. Acaba bu hafif kusurlardan dolayı belli bir oranda para mı kazanıyorlar ?
    İstisna olabilir ama çoğumuzda far ayarı kesin vardır hafif kusurda, 5 dakika önce ayar yaptırsan bile ayarsız çıkabiliyor mesala :)

6. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Far ayarına muayenede bilgisayarlı cihazla bakıyorlar, servislerde ise manuel cihazla ayar yapıyorlar, o nedenle çoğu zaman hatalı çıkıyor :)

Bunu beğendi. bora55 bunu beğendi.
  7. Dogukan Yilmaz

Dogukan Yilmaz SCW Üyesi

322
    393
    63
    Adam benim lip'ime difüzör'üme bile hatalı montaj yazmış.. Orj yaylar değiştirilmiş yazmış.. 5-6 tane hafif kusur yazmış..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş