MOTOR NUMARASI MOTORUN NERESİNDE YAZILIDIR DELİ OLACAM? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

MOTOR NUMARASI MOTORUN NERESİNDE YAZILIDIR DELİ OLACAM?

biancoangelo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba bugün aracımı muayene ettirdim. Muayene sonucunda adam motor numarası okunmuyor yazmış. Motor numarasına bakarken bende oradaydım ama bana motor numarasına bakıyorum demedi. Kağıdı elime alınca böyle saçma bi nedene hafif kusur yazılmasını kınıyorum.
Şimdi sorum şu bende muayeneden sonra aracıma baktım ve gerçekten motor numarasını bulmadım. Motorda bu numaranın yerini bulan bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

herkese iyi forumlar.

Motor 1,2 tsi

Allah aşkına foto moto atarsanız sevinirim.

focus

Kayıtlı Üye
Araçta bir eksik yoksa okusalar bile "motor no okunamadı" kusuru verilir, araç kusursuz çıkmasın diye.

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
kusursuz araçlar için görevliler fırça yiyorlarmış.
illa bir kusur MECBUREN yazıyorlar

bora55

Kayıtlı Üye
kusursuz araçlar için görevliler fırça yiyorlarmış.
illa bir kusur MECBUREN yazıyorlar
Acaba dediğim bir şey var. Acaba bu hafif kusurlardan dolayı belli bir oranda para mı kazanıyorlar ?
İstisna olabilir ama çoğumuzda far ayarı kesin vardır hafif kusurda, 5 dakika önce ayar yaptırsan bile ayarsız çıkabiliyor mesala :)

ims

Kayıtlı Üye
Acaba dediğim bir şey var. Acaba bu hafif kusurlardan dolayı belli bir oranda para mı kazanıyorlar ?
İstisna olabilir ama çoğumuzda far ayarı kesin vardır hafif kusurda, 5 dakika önce ayar yaptırsan bile ayarsız çıkabiliyor mesala :)
Far ayarına muayenede bilgisayarlı cihazla bakıyorlar, servislerde ise manuel cihazla ayar yapıyorlar, o nedenle çoğu zaman hatalı çıkıyor :)

Dogukan Yilmaz

Kayıtlı Üye
Adam benim lip'ime difüzör'üme bile hatalı montaj yazmış.. Orj yaylar değiştirilmiş yazmış.. 5-6 tane hafif kusur yazmış..

Sent from my iPhone using Tapatalk