Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor Isısı Yükselmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracim leon 1.6 tdi hararet ibresine bakma devir ibresine bak ilk calistirdiginda devir ibresi 1o un uzerindeyse altina dusene kadar yani 8 e dusene kadar oldugu terde calissin sonra hareket et hareret ibresi 5 ila 20 km yol yapmadan 90 i bulmuyor yani aracinin hareret ibresi normal calisiyor bir sorun yok icin rahat olsun

Bu forumda okuma ile ilgili bi sorun var malesef. Ne yazık ki forumun çoğunda var. Birisi bi soru soruyor, her cevap yazan bir öncekileri okumadan yazıyor, daha sonra konuyu açan okumadan hala çözüm arıyor. Yazmışız işte hala ne dizeli ne benzinlisi. Türk olduğumuzu her yerde belli edelim, sakın okumayalım :)

şu;
"yazmışız işte daha ne dizeli benzinlisi" cümlene kadar isyanını bi noktaya kadar anladımda orda bağlantıyı kopardık utku..sen klavyenin başında sorunu çözdün yani..teşhisi koydun gerisi teferruat oldu bi anda..dahi çocuk seni :)
bi özetleme vardı paylaşmak istiyorum...

bir insanın babası hakkındaki düşünceleri...
15 yaşında çocuk; babam herşeyi biliyor
20 yaşında çocuk; babam okadarda çok şey bilmiyormuş
25 yaşında çocuk; babam hiçbişey bilmiyor
30 yaşında adam; babam galiba haklıymış
35 yaşında adam; keşke babamı dinleseymişim...!

Yazmışız işte. Benden önce yazan da olmuş, ben de eklemişim.
Türkçe'de sıkıntı var sanırım. Ya da yaşça küçük birisinden akıl almak biraz germiş sizi.
Üslubunla yönetici olmayı haketmişsiniz. Tebrikler. Bundan sonra bir sorun olduğunda size danışacağız.Dahi adam seni :)

Yazmışız işte. Benden önce yazan da olmuş, ben de eklemişim.
Türkçe'de sıkıntı var sanırım. Ya da yaşça küçük birisinden akıl almak biraz germiş sizi.
Üslubunla yönetici olmayı haketmişsiniz. Tebrikler. Bundan sonra bir sorun olduğunda size danışacağız.Dahi adam seni :)

akıl arayan ben değilim bu bir yavrum :) yönetici olmayı haketmedim beni kimse buraya getirmedi sen olaya vakıf değilsin bu iki canım benim :) olayı bildiğimi bana danışman gerektiğinide söylemedim ayrıca sanırım buda üç oldu kardeşim benim:)

senin diğer insanlara yaklaşım tarzını beğenmedim.bu yüzden yazma gereksinimi hissettim.yoruma açık bir konudur.herkes kendi tecrubelerinden birşeyler katmıştır.burası vag grubu resmi teknik sitesi değil.herşeyden biraz içinde barındıran insanlar birbiriyle iletişim kursun amacıyla oluşturulmuş bir forum sitesi.bu şekilde yazmışız işte okumayı bilmiyor bu forum gibi geneli hedef alan ukala ve küstahça olaya girersen beni o konunun içinde rahatsız eden sen olursun.

Sen bu üslupla daha çok şeyler hak edersin, tıpkı şu yöneticilik olduğu gibi.. Yavrum, canım, vs..
Benden seneler önce dünyaya gelmiş olmanın sana çok şey kattığına şu anda emin oldum.
Forumu tüm hatlarıyla okursan son dönemde ben kadar yardımcı olmaya çalışan pek az kişi görebilirsin. Ama okuma konusunda eksiğimiz olduğunu daha önce de belirtmiştim, bu yüzden anlayış gösterebilirim.
Ukalalık ve küstahlık konusundaki yorumlarına ise ancak teşekkür edebilirim. Keyifli forumlar.

utkucum sen benim anlatmak istediğimi anlamışsındır.anlayışın için çok teşekkür ederim.senin kadar anlayışlı olmadığımıda belirtirim kardeşim :)

konuyu kitleyebiliriz :)

ben sorumun cevabını aldım arkadaşlara paylaşımları için teşekkürler konuyu uzak bi yerlere taşımaya gerek yok :)

bizim şirket aracı cady var 60 km yol yapıyorum 70 dereceyi oda görmüyor bu kadar ayazda anca yoksa yazın bi sıkıntı yoktu. 1.4 citroen var oda aynı ısınmak nedir bilmiyor işe geliyoruz halen ılık üflüyor araç :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt