Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Motor ısındıktan sonra çalışmama

Konu, 'Teknik Destek' kısmında nri7 tarafından paylaşıldı.

1. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    1 haftadır şu sorunu yaşıyorum. Araba soğukken bir sıkıntı yok direk çalışıyor 5dklık bi yere gidiyorum kontağı kapatıp acınca araba çalışmıyor yaklaşık on kere deneyince zorla çalışıyo ve titreme başlıyor sonra cok fazla duman ve pis bir koku geliyor sadece motor sıcakken oluyo bu durum neden kaynaklanıyor olabilir? lpg var genelde de motor iyice ısınmadan yola cıkmıyorum yani benzinde gitmesine fazla izin vermiyorum bundan dolayı olabilir mi?

2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    çok ilginç ilk defa duyuyorum :):)

3. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    lpg den kayanaklanıyor olabilir...

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    bana göre sorununuz benzin regülatörü bozulmuş tıkanmış olabilir...
    bide bujileri kontrol etmek gerekir ömrü bitmiş olabilir...

5. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    Serviste ya da dışarda fiyat cok fark eder mi acaba bunları değiştirmem için

6. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    gecmıs olsun

7. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    2 buyuk ihtimal var. 1. LPG sisteminden kaynaklanan bir sorun. 2. Aracin kendine ait benzin sisteminde bir ariza olma ihtimali dusuk, pompa, enjektor veya regulatorler ariza cikaricaksa mantik olarak sogukkende cikarmali.

8. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    Teşekkürler.

Benim bildiğim yanlış biliyor da olabilirim araba zaten her çalışmada benzinle çalışmıyor mu sıcak soğuk ne fark ediyor anlayamadım

9. osman 1.8t

osman 1.8t SCW Üyesi

356
    64
    28
    ben bağcılarda oturuyorum bigün gelin maksat muhabbet olsun aracınıza bakalım bilgisayara bağlıyıp arızasına bakıyım arızanızı bulurum gibime geliyo ücret istemez hepsi benden maksat dostluk

10. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    Sağol abi tam da sınav haftama denk geldi vaktim pek olmuyor mesafe yakın olsa hemen gelirim yanına ama genede kaçabilirsem pm den yazarım abi teşekkürler

Sayfayı Paylaş