Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor ilk çalıştığında meydana gelen sallantı?

Sizin yazılarınızı okuduktan sonra bende dikkat ettim. Motorun sıcak yada soğuk olmasına bakmadan arada sırada ışıklarda dururken (Boşta) araba çok hafif (normal titremesinin haricinde) bir titreme yapıyor ancak 1 2 sn sürüyor sürmüyor. Servis zamanı gelince buda gösterilecekler listesine eklendi. Her zaman yapmadığı için panik moduna geçmedim geçmelimiyim :)

hadi patron kendine gel kalkıyoruz diyor
:)no problem, kontak açınca motor yağlanıyor ondandır.:eek:key:

bendede yapıyor onu cok kısa 2-3 sn bş asagı yukarı gibi bi sallanıyo.Ilk calistiginda yada bazen arkadasın dedigi gibi ısıkta bostayken cok kısa yapıyor.Yanımdaki hissetmiyor ama.Bende onemli bişiy olmadıgını dusundugum icin bakımda soylemedim benzin pistir diyip sucu bize atarlar yine diye :)

Shell 97 aldıgımda ilk çalıştırmada bendede oluyor.... Fakat Bp 97 aldıgımda cok cok az sarsıntı yaparak çalısıyor....

Geri
Üst Alt