Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor görüntüsü yardım lütfen

Klima faninin soketi olabilir hic ugrasma direk arabayi toplayamayan !!!! Ustaya gotur araci

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

valla abi fanı denemedim ama olma ihtimali olabilir çünki fanın altında kornanın yanında
[doublepost=1444486010,1444485758][/doublepost]abi akşam bi yatayım altına bakayım bi neymiş ne değilmiş böyle tesisat mı olur neyin ne olduğu belli değil salkım saçak

Bence fanidir abi.. Bi çalıştır çalışacak mı? Klima ve kalorifer

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri vites lambası için önde tam orada benim ibizada soket yanmıştı. Park sensörünün de bağlandığı,,

arkadaşlar ibiza nın motor görselliğinin kendi aracınızın yani 1 resmini atarmısınız?

motor indi geri bindi benim araçta kablolar çok meydanda ve dağınık duruyor bir zahmet yardımcı olurmusunuz? yarın bir el atayım biraz toplayayım :)
Uno var iken fan çalışmamıştı bir kere. Bir tane boşta soket vardı. Fanın soketini çıkardım oraya taktım. Yani düz bağladım. Acaba bu soket de müşür arizalaninca düz bağlamak için Boşta olan soket mi?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar oksijen sensörünün söketiymis o, göğüste lamba yanıyordu ama tüp den de yanıyor ve ben tüp den yanıyor diye biliyordum :) takınca sondu ve onu da hallettik :):)

Geri
Üst Alt