Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor ariza lambasi

immortal12

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iyi gunler bu sabah araci calistirdim motor ariza lambasi yandi birdaha da sonmedi aracim toledo refarance 2006 lpg li bakimlari gecen ay yapilmis.ne yapmaliyim onemli bir arizamidir basina gelen varmi
[doublepost=1445163394,1444898839][/doublepost]Motor ariza isiginin fakir yakit ve hava oksijenle ilgili bir hatadan yandigini ogrendim usta oyle soyledi.bir kac sikintim var yardimci olursaniz cok sevinecem arkadaslar.hatayi sildirdim benzinde 100kilometre kullandim ariza isigi tekrar yandi.arac benzindeyken kendiliginden gaz veriyor ve titriyor.lpgye aldigimda tekrar ayni sorunu yapiyor kendiliginden gaz veriyor ve titreme oluyor.arac benzinden lpgye gecerken frene basilmis gibi sarsiyor.lpg bittiginde otamatik olarak benzine gecmiyor istop ediyor sirali sistem brc olmasina ragmen.aracin cekisi baya dustu isik yanmasiyla birlikte.arkadaslar bu sorunlari nasil halledebilirim cok masraf cikarirmi neden kaynaklanir.seatlatin lpgye tam uyumlu oldugunu sanardim araci alali bir hafta olmadi sanayiden cikmadim hicbir ustada sorunu net olarak ne cozdu nede cevap verdi lutfen yardim

Motor ariza isiginin fakir yakit hatasını bendede cok sıklıkla vermeye basladı LPG bakımına gıttıgımde aldıgım gazın pis olmasından yakındılar. LPG hatalarına bılgısayar uzerinden bakılınca sıkıntısını soyluyor.

Bilgisayarda sorunlar cikiyor evet ama sorunlari nasil cozebiliriz yukarda belirttigim problemler buyuk sikintilarmi cozumu varmidir varsa nelerdir

bende aynı sorun vardı. gitmediğim usta kalmadı. en sonunda lpg nin servisine gittim. enjeksiyonları tıkanmış dedi. güzelce temizledi ayar yaptı ve sorun çözüldü.

Lpg sistemin vermis oldugu bir durum.araba da deil lpgyi baglayan usta da...bosch car service gidin

Geri
Üst Alt