Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor Arıza Uyarı Işığı

cobra

Kayıtlı Üye
Merhaba Seat Leon 2017 1,2 style paket benzinli aracım var. Yaklasık bir ay önce Motor Arıza ışığı verdi. Servise gittiğimde güncellemesi olduğu ve güncelleme yapılması gerektiğini belirttiler. Devamında ışık söndü. Bu dönemde benim garantim devam ediyordu. Şu an garantim bitti ve arıza ışığı tekrar yandı. Servise götürdüğümde aracı bırakmam gerektiğini üretici firma ile yazışacaklarını gerikirse aracın beyninin değişebileceğini belirttiler. Bu durumda daha önce açılmış bir iş emri dosyası var benim bu işlemlerle alakalı herhangi bir ücret vermem gerekecek mi? Servisde arkadas bakarız, hallederiz gibi yuvarlak laflar etti ama. Bilemedim.
Bu işlemden sonra sorun kesin çözülecek mi o da belli değil? Bilgilerinize görüşlerinize saygılarım ve sevgilerimle sunarım...

Teşekkürler.

oncelikle buyuk geçmış olsun

muhtemel beyin arızasından zıyade sankı yazılım sorunu gibi gözukuyor kesınlıkle oncekı dosyanızın kontrolunu ısteyın derım

Geri
Üst Alt