Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor arıza lambası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JOKER66

Kayıtlı Üye
selam seat ustaları bende 2004 model seat cordoba stella (benzin+lpg)aracım var hafta sonu oğluma araba sürme dersi veriyordum trafiğin olmadığı boş arazide bir ara fren basması gerekiyordu araç vitesde değildi bende aniden el frenini çekip aracı durdurdum o esnada ekranda epc lambası ve motor lambası yandı bende aracı stop ettim 1/2 dk sonra çalıştırdım epc lambası söndü ancak motor lambası sönmedi hafta sonu pazar olduğundan servis kapalı sizce neden yapmış olabilir

selam seat ustaları bende 2004 model seat cordoba stella (benzin+lpg)aracım var hafta sonu oğluma araba sürme dersi veriyordum trafiğin olmadığı boş arazide bir ara fren basması gerekiyordu araç vitesde değildi bende aniden el frenini çekip aracı durdurdum o esnada ekranda epc lambası ve motor lambası yandı bende aracı stop ettim 1/2 dk sonra çalıştırdım epc lambası söndü ancak motor lambası sönmedi hafta sonu pazar olduğundan servis kapalı sizce neden yapmış olabilir
Merhaba epc ışığı kaydığından yanmıştır motor ışığının bu durumda yanmaması gerekirdi ama araç boşta iken birşey olmaması gerekir sorun halen devam ediyor mu acaba araçta

kurye ile elden teslime verildi

evet usta hala motor arıza lambası yanık vaziyette işin garibi kışlık bakımı 20 gün önce yaptırdım hiç bir sorunum yoktu düz yolda boş viteste özellikle garibime giden bu işaretin yanması fren müşiri olabilirmi hataya sebep olan

Epc nin peşine yandıysa ondan kaynaklanmış olsa gerek. Cihaza sokturup baktırın derim.

Valla ne deyim dün akşama kadar yanıyordu bugün öğleden sonra çalıştırdım ne göreyim arıza kapanmış bir kaç kez stop ettim çalıştırdım düzelmiş el frenini test ettim sorun kalkmış servise gerek kalmadı ilgilenen arkadaslara tesekkur ederim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt