Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor arıza lambası yanmasının nedeni

justasecond

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar acil yardım!! Yoldayım ve gördüğünüz ışık yandı aniden. Ne anlama geliyor bu ışık devam etsem bir sey olur mu ?? Cevap bekliyorum acill lütfen
42c1bd28225dd00020f41325430db9ef.jpg

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar acil yardım!! Yoldayım ve gördüğünüz ışık yandı aniden. Ne anlama geliyor bu ışık devam etsem bir sey olur mu ?? Cevap bekliyorum acill lütfen
42c1bd28225dd00020f41325430db9ef.jpg

motor arıza lambası yanmış her şeyden yanmış olabilir dikkatli gidin vardığınız yerde gösterin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba araç gazlı ise eyer uzun yol yaptıysanız ondan yanmış olabilir belli bir müddet gaz yerine benzinde kullanırsanız sönecektir

merhaba araç gazlı ise eyer uzun yol yaptıysanız ondan yanmış olabilir belli bir müddet gaz yerine benzinde kullanırsanız sönecektir
Kardeşim izmitten istanbula gittim geri geldim sonra bir saat sonra falan sakaryaya geldim yani asagi yukarı 180 km.. bu kadar yolu daha önce de yaptim ama yanmamıştı hiç

Sorun olacağını sanmam
Durduk uere yanması canımı sıktı. Sanayide sadece Z rotlarini degistirdim sonra bir de baski balatayi kontrol ettirdim adam rampada biraz sıkıştırdı arabayı ondan mi oldu acaba ?

dediğim gibi hava sıcak uzun yol yaptıktan sonra bir de sıkıştırınca normal olur benzine geçip 80 yada 90 km yaptıktan sonra düzelir

dediğim gibi hava sıcak uzun yol yaptıktan sonra bir de sıkıştırınca normal olur benzine geçip 80 yada 90 km yaptıktan sonra düzelir
Peki birkaç gün benzinde bineyim bakayim düzelir insallah

benim aracımda lpg li 1.6 banada ara sıra oluyor birde bakım zamanı yaklastımı genelde olmaya başlıyor 10.000 de bir bakım zamanı olduğu için

benim aracımda lpg li 1.6 banada ara sıra oluyor birde bakım zamanı yaklastımı genelde olmaya başlıyor 10.000 de bir bakım zamanı olduğu için
Bu 10000 bakaimda filtre disinda neye bakıyorlar kardeşim ?

Geri
Üst Alt