• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Motor arıza lambası yanmasının nedeni

justasecond

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar acil yardım!! Yoldayım ve gördüğünüz ışık yandı aniden. Ne anlama geliyor bu ışık devam etsem bir sey olur mu ?? Cevap bekliyorum acill lütfen

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar acil yardım!! Yoldayım ve gördüğünüz ışık yandı aniden. Ne anlama geliyor bu ışık devam etsem bir sey olur mu ?? Cevap bekliyorum acill lütfen

motor arıza lambası yanmış her şeyden yanmış olabilir dikkatli gidin vardığınız yerde gösterin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tristan

Kayıtlı Üye
merhaba araç gazlı ise eyer uzun yol yaptıysanız ondan yanmış olabilir belli bir müddet gaz yerine benzinde kullanırsanız sönecektir

justasecond

Kayıtlı Üye
merhaba araç gazlı ise eyer uzun yol yaptıysanız ondan yanmış olabilir belli bir müddet gaz yerine benzinde kullanırsanız sönecektir
Kardeşim izmitten istanbula gittim geri geldim sonra bir saat sonra falan sakaryaya geldim yani asagi yukarı 180 km.. bu kadar yolu daha önce de yaptim ama yanmamıştı hiç

justasecond

Kayıtlı Üye
Durduk uere yanması canımı sıktı. Sanayide sadece Z rotlarini degistirdim sonra bir de baski balatayi kontrol ettirdim adam rampada biraz sıkıştırdı arabayı ondan mi oldu acaba ?

tristan

Kayıtlı Üye
dediğim gibi hava sıcak uzun yol yaptıktan sonra bir de sıkıştırınca normal olur benzine geçip 80 yada 90 km yaptıktan sonra düzelir

tristan

Kayıtlı Üye
benim aracımda lpg li 1.6 banada ara sıra oluyor birde bakım zamanı yaklastımı genelde olmaya başlıyor 10.000 de bir bakım zamanı olduğu için

justasecond

Kayıtlı Üye
benim aracımda lpg li 1.6 banada ara sıra oluyor birde bakım zamanı yaklastımı genelde olmaya başlıyor 10.000 de bir bakım zamanı olduğu için
Bu 10000 bakaimda filtre disinda neye bakıyorlar kardeşim ?

Üst Alt