Motor ısındıktan sonra çalışmama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Motor ısındıktan sonra çalışmama

nri7

Kayıtlı Üye
1 haftadır şu sorunu yaşıyorum. Araba soğukken bir sıkıntı yok direk çalışıyor 5dklık bi yere gidiyorum kontağı kapatıp acınca araba çalışmıyor yaklaşık on kere deneyince zorla çalışıyo ve titreme başlıyor sonra cok fazla duman ve pis bir koku geliyor sadece motor sıcakken oluyo bu durum neden kaynaklanıyor olabilir? lpg var genelde de motor iyice ısınmadan yola cıkmıyorum yani benzinde gitmesine fazla izin vermiyorum bundan dolayı olabilir mi?

altıpatlar

Kayıtlı Üye
bana göre sorununuz benzin regülatörü bozulmuş tıkanmış olabilir...
bide bujileri kontrol etmek gerekir ömrü bitmiş olabilir...

nri7

Kayıtlı Üye
Serviste ya da dışarda fiyat cok fark eder mi acaba bunları değiştirmem için

Floydian

Kayıtlı Üye
2 buyuk ihtimal var. 1. LPG sisteminden kaynaklanan bir sorun. 2. Aracin kendine ait benzin sisteminde bir ariza olma ihtimali dusuk, pompa, enjektor veya regulatorler ariza cikaricaksa mantik olarak sogukkende cikarmali.

nri7

Kayıtlı Üye
Teşekkürler.

2 buyuk ihtimal var. 1. LPG sisteminden kaynaklanan bir sorun. 2. Aracin kendine ait benzin sisteminde bir ariza olma ihtimali dusuk, pompa, enjektor veya regulatorler ariza cikaricaksa mantik olarak sogukkende cikarmali.
Benim bildiğim yanlış biliyor da olabilirim araba zaten her çalışmada benzinle çalışmıyor mu sıcak soğuk ne fark ediyor anlayamadım

osman 1.8t

Kayıtlı Üye
ben bağcılarda oturuyorum bigün gelin maksat muhabbet olsun aracınıza bakalım bilgisayara bağlıyıp arızasına bakıyım arızanızı bulurum gibime geliyo ücret istemez hepsi benden maksat dostluk

nri7

Kayıtlı Üye
ben bağcılarda oturuyorum bigün gelin maksat muhabbet olsun aracınıza bakalım bilgisayara bağlıyıp arızasına bakıyım arızanızı bulurum gibime geliyo ücret istemez hepsi benden maksat dostluk
Sağol abi tam da sınav haftama denk geldi vaktim pek olmuyor mesafe yakın olsa hemen gelirim yanına ama genede kaçabilirsem pm den yazarım abi teşekkürler