Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Moralim bozuk bilginize ihtiyacim var

sakin kullanımdaki ortalamam gün geçtikçe düşüyor ama...

Moralimi bozdun kaan:D

seninle 3-4 bin km sonra görüşelim.:)

kesinlikle cupra 4000tl farka deger ayrıca kagıt uzerındeki verilere baknayın cupra 2 sanaye daha hızlı yazıyor kagıtta ama cupra 1.2 nin içinden geçer... ayrıca tuketımde cupra daha fazla yakar en az 100 km de 2lt...

yorumlarınız ıcın tesekkurler ancak yukarıda ortalama 14 15lt den bahsedılıyor yanı yakmasından degıl ama benzın ıstasyonuna gıt gel sıkıntı yazlık ıcın konusuyorum bırde yenı farkettım 2. el deger kaybı hangısınde cok olur bırde ısın bu yuzu var cunku bu arada opsıyonlu arac 39.000 cupra 44.000 e bırakıcak sanırım 5.000 mıs fark ama gercekten fıyat farkından degıl kullanım acısından sorun olurmu dıye dusundum ama yorumlarınız sorun olmaz yonunde gerıye sadece 2. el degerı ve yakıt kaldı onlarıda kafamda cozdummu tamamdır bu ıs

Ben test aracında bile 14-15 litreleri görememiştim.. Baya yüksek değerlerden bahsedilmiş

yorumlarınız ıcın tesekkurler ancak yukarıda ortalama 14 15lt den bahsedılıyor yanı yakmasından degıl ama benzın ıstasyonuna gıt gel sıkıntı yazlık ıcın konusuyorum bırde yenı farkettım 2. el deger kaybı hangısınde cok olur bırde ısın bu yuzu var cunku bu arada opsıyonlu arac 39.000 cupra 44.000 e bırakıcak sanırım 5.000 mıs fark ama gercekten fıyat farkından degıl kullanım acısından sorun olurmu dıye dusundum ama yorumlarınız sorun olmaz yonunde gerıye sadece 2. el degerı ve yakıt kaldı onlarıda kafamda cozdummu tamamdır bu ıs

2.el değeri daima 1.2 tsi dan daha yüksek olacaktır..

Yakıt tüketimi 14-15lt imkansız..Şehir içi max 9 larda dolaşırsın..

Bencede Cupra olmalı gaz pedalına ne kadar basarsan o kadar gidecek ve o kadar yakacak bir araç bence...

Geri
Üst Alt