Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Moralim bozuk bilginize ihtiyacim var

Doğru kaan hepsinde opsiyonelmiş bana verilen fiyat teklifine baktım şimdi,Cuprada şu var basarsan yakar kardeşim:) Benim tdi da bile basınca yakıyor yani.

Doğru kaan hepsinde opsiyonelmiş bana verilen fiyat teklifine baktım şimdi,Cuprada şu var basarsan yakar kardeşim:) Benim tdi da bile basınca yakıyor yani.

aynen abi.şu an corvette mi seat mı kullanıyorum çözemedim :D

Kaan ortalaman kaçlarda şu anda sakin ve agresif kullanım ortalamaları olarak.

şu an sakin kullanıyorum abi..şehir içi ortalama 13 ile 15 lt arasında...agresif kullanımlarda 20-25 lt ye çıkıyor.henüz 1000 km de

Bu arada önceki sayfalarda yanlış söylemişler 1.2 ile 1.4 arasında vergi farkı var birinin senelik 436 diğerinin 697 lira ama ben hala cupradan yanayım fakat 1.2 kadar ekonomik olmayacağı da aşikar eğer yakıt konusunda esnekliğin varsa 4000 lira da çok koymaz diyip aradaki vergi farkınıda sallarsan hertürlü cupra yani:)

şu an sakin kullanıyorum abi..şehir içi ortalama 13 ile 15 lt arasında...agresif kullanımlarda 20-25 lt ye çıkıyor.henüz 1000 km de

Bu kadar yüksek yakıyor mu cidden ya ben daha ekonomiktir diye düşünüyordum:) 1.2 ile arasında baya bir yakıt farkı olur o zaman

cupraya biniyorsan kesinlikle anlık yakıt değerini kapatacaksın..adamı çıldırtır oo...ekrana bir bakıyorsun tam keyif alırken 20-25 lt değer saç baş yoldurur adama..kapa baş gez ne yakıyor ne yakmıyor takma..keyfine bak

cupraya biniyorsan kesinlikle anlık yakıt değerini kapatacaksın..adamı çıldırtır oo...ekrana bir bakıyorsun tam keyif alırken 20-25 lt değer saç baş yoldurur adama..kapa baş gez ne yakıyor ne yakmıyor takma..keyfine bak

Varol abi ışıklarda dip gazla kalk 40 ın üzerine çıkıyo :eek:

Geri
Üst Alt