Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Moralim bozuk bilginize ihtiyacim var

Evet sadece cam tavan yok o fıyatın ıcınde ama ben 1.2tsı a sadece hanı olsun dıye koydurdum yoksa 3cm lık kalkan cam pek bı albenısı yok arkadaslar bu arada sız kendınıze gore cupra cupra demıyorsunuz degılmı Allah gostermesın gazetelerde 3. 4. sayfada gırmeyelım yazdıysa bozsun parklarda sorun yasatırmı pekı bu arac

4 lıra ıcın 1.2 ye bınılmez acıkcası,ayrıca soyle b durum var ayak senın ayagın kontrolu sende sen hal hareketlerınde oto kontrolunu saglayabıldugun surece veyronda kullanırsın.Araba kullanmak demek dikkat demektir sen buna riayet ettıgın surece hıc bsy olmaz;)

yakıt degerlerınde ucurum yoktur degılmı sımdı baktımda 2lt gıbı fark mevcut tabı bunlar fabrıka verısı ama cuprada 1.4 oldugu ıcın benzını ıcmıyordur herhalde cok fazla fark yoktur arasında degılmı

Cupra yakıt konusunda da sürüş konusunda da çok iyi bir araç.. Kullandım , çok zevk aldım.. Gaz pedalı senin kontrolünde, öyle aşırı fazla bi tepki vermez , park ederkende sorun yaşayacağını sanmıyorum, otomatik vites sonuçta, gaz fren sadece.

Ben olsam biraz daha kasar cupra alırdım... Sen kendine hakim olduğun sürece hiç bir sorun yaşamazsın en kötü 1 haftaya da araca alışırsın öyle azcık gazına dokundun mu altından fırlayıp kaçıcak bir araç değil cupra park konusunda 1.2yle ne kadar sorun yaşarsan onla da o kadar yaşarsın zaten otomatikte ayağını frenden çektin mi gitmeye başlıyor hem bu aracın fırlayıp gittiği devirler 2000 ve sonrası zaten... Ayrıca 1.2 tsi ibizayla da sen istersen eğer çok rahat kaza bela yapabilirsin yani yavaş bir araba değil 1.2tsilar tamamen kendini frenlemene bağlı:)

o zaman dogus oto yolları gozukuyor gıbı yorumlarınız ıcın tesekkur ederım tabı baska yorumlarıda beklıyorum pazar gunune kadar dusunmeyı planlıyorum acele hareket etmek ıstemıyorum

Verdiğin para az bir para olsaydı , ilk araban olacağı için 1.2 önerirdim. . ancak hem fiyatlı olmasından hem de cupra ile arasında bir fark olmadığından cupra tabiki de ...

Eğer 4 bin tl sıkıntı yaratmıyorsa herkesin cupra'yı seçeceğine eminim. Sonuçta Racing Motor değil ki altından kaçsın

bi cupracı olarak bende cupra seç deerim...vergisi aynı zaten yakıt olarakta benm şahsi görüşüm aynı yakıo...dsg li olcağı için araç basmadığın zaman çok sakin gidio 60-70 km/h arası 7. viteste olmuş oluosun...hız kontrollü bi şekilde yapıldıgı taktirde yavaş gitmekten daha güvenlidir

Vergiyi göz ardı etmemek lazım...Artı hız tutkunu değilim diyorsun,o halde cupraya gerek yok bence..Ona vereceğin 4000 tl az para değil..1.2 tsı alıp 4000 tl ye modifiye yapardım...

Geri
Üst Alt