Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Monster Truck :):)

Floydian

Kayıtlı Üye
yavru başta emeğine sağlık..

Jeremy'nin kullandığı alet nası müsrif bişi ya..9.7L motor..bu ne manyak yaşam tarzıdır yahu.. :D :D
velakin ilk videodaki amca herhalde benim yaşlılık halim olucak aynı model.. :D :D
amcamızın lotoyu kazanırsan hala bu arabayı kullanır mısın sorusuna verdiği cevaplar hakkaten çok güzeldi..adam mutlu ya kendinden hayatından..
valla ben de isterdim üstüne notlar yazabileceğim bu tarz bi arabayı..

2. video'ya bayıldım hakkaten komedi..
rahibenin de "Oh my sweet Lord.." lafına ayrıca çok güldüm.. :D :D

monster truck madness aklıma geldi ne uçuyordum tepelerde :)

Çocuklumun oyunu başka oyun oynamazdım :D:D

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

yavru başta emeğine sağlık..

Jeremy'nin kullandığı alet nası müsrif bişi ya..9.7L motor..bu ne manyak yaşam tarzıdır yahu.. :D :D
velakin ilk videodaki amca herhalde benim yaşlılık halim olucak aynı model.. :D :D
amcamızın lotoyu kazanırsan hala bu arabayı kullanır mısın sorusuna verdiği cevaplar hakkaten çok güzeldi..adam mutlu ya kendinden hayatından..
valla ben de isterdim üstüne notlar yazabileceğim bu tarz bi arabayı..

2. video'ya bayıldım hakkaten komedi..
rahibenin de "Oh my sweet Lord.." lafına ayrıca çok güldüm.. :D :D

:D:D:D

Yiğit o videodaki yaşlı amca başka bir muhabbet daha yapıyor texas sıcağı ile ilgili

hint: bollocks :D

felaket bişey ya bunlar :D şehirde gezmeye kalksak nası tepkiler alırız acaba :D

Geri
Üst Alt