Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Monaco Kral'i Boyle Olunur!!! Patlamis Misirinizi Hazirlayin:)

Ne varsa eskilerde var 12 tur hakkında yapabileceğinin en iyisini göster bundan keyiflisi olmaz.Eskiden sıralama turlarındaki seyirci sayısı inanılmaz çoktu yarış kadar önemli ve keyifliydi.
Ama en sevdiğim olayda aynı takım arkadaşlarının peş peşe gidip sıralama turu atmasıydı.Arkadaki hava koridoru sayesine daha iyi tur atabiliyordu.Çok keyifliydi çok.

xx

evet özellikle Indianapolis'in oval bölümünde koridor olayını yaparlardı..

evet özellikle Indianapolis'in oval bölümünde koridor olayını yaparlardı..

Aynen 3. sektör resmen uçtukları bölümdü.Ralf orada büyük bi kaza geçirmişti ve ben gerçekten öldüğünü düşünmüştüm.
Tabi bu peş peşe pilotajlığın spa ve imola'da görmüştüm keyifliydi ve Eco amca bunu elimizden aldı gitti.Tekrar o güzel günlere göreceğimizi hiç sanmıyorum.

xx

şuanda da her şey o kadar kötü değil yahu karamsarlığa gerek yok.. :D :D

şuanda da her şey o kadar kötü değil yahu karamsarlığa gerek yok.. :D :D

Bana göre herşey o kadar kötü:D Artık seyirci kitlesi farklı şekillerde gelişiyor.Eski tadı bilmeyen için sıkıntı yok ama bilenler için çok sıkıntı var.Hem sen karışma mak yarenci:D

xx

"mak yaren".. puhaha puhaha

eskiden

Niki Lauda vardı hatırlayan bilen var mı?
avusturyalı yanmıştı ama ölmemişti

eskiden

Niki Lauder vardı hatırlayan bilen var mı?
avusturyalı yanmıştı ama ölmemişti

yepp..Niki Lauda ..
Nordschleife'de yaptığı kazanın ardından yüzünün büyük bi kısmı yanmış o zamanlar kimsenin aklında bile yoktum 30-40 sene önce.. :D :D
işin ilginç kısmı yıllardır RTL'e çıkar F1 haftasonlarında ve kafasında hala aynı şapka..Parmalat şapkası.. :)

yepp..Niki Lauda ..
Nordschleife'de yaptığı kazanın ardından yüzünün büyük bi kısmı yanmış o zamanlar kimsenin aklında bile yoktum 30-40 sene önce.. :D :D
işin ilginç kısmı yıllardır RTL'e çıkar F1 haftasonlarında ve kafasında hala aynı şapka..Parmalat şapkası.. :)

]

:)

aynen hep aynı şapka...
çocukluğum avusturyada geçtiği için onla büyüdük diyebilirim..
Niki_Lauda.jpg

IMG

Geri
Üst Alt