momo el freni yorumları.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

momo el freni yorumları..

SİMON

Kayıtlı Üye
ayberkcım aslında musaıt oldugumda arayıp bunun sıyahı varsa onu ıstıyorum ben ama bunu buldum sadece ama aracımın ıcı sımsıyah zıft gıbı her yer buda cok deıkkat cekıcı olur o yuzden bende pek sıcak bakmıyorum sadece fıkır alma acısından konu acıyorum

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
ayberkcım aslında musaıt oldugumda arayıp bunun sıyahı varsa onu ıstıyorum ben ama bunu buldum sadece ama aracımın ıcı sımsıyah zıft gıbı her yer buda cok deıkkat cekıcı olur o yuzden bende pek sıcak bakmıyorum sadece fıkır alma acısından konu acıyorum
Sizin el freni körükleri nasıl bilmiyorum ama renk katmak açısından en azından kırmızı dikişe çevirtebilirsin. Daha sade ve kaliteli duracaktır. Bu tip el freni, vites topuzları tam anlamıyla "Şahin tuning" :)

can

Kayıtlı Üye
Hiç güzel değil.Fiyatıda ürüne göre çok bence.

SİMON

Kayıtlı Üye
Sizin el freni körükleri nasıl bilmiyorum ama renk katmak açısından en azından kırmızı dikişe çevirtebilirsin. Daha sade ve kaliteli duracaktır. Bu tip el freni, vites topuzları tam anlamıyla "Şahin tuning" :)
aracta kalıtelı gorunmesını ıstıyorum bu tarz reklerı sevmıyorum benım tam olarak ıstedıgım sıyah ve kırmızı dıkıslı olsun sanayıde baktım buldum bı kac tane ama hıc kalıtelı degıldı

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
aracta kalıtelı gorunmesını ıstıyorum bu tarz reklerı sevmıyorum benım tam olarak ıstedıgım sıyah ve kırmızı dıkıslı olsun sanayıde baktım buldum bı kac tane ama hıc kalıtelı degıldı
Aracın üzerineki körüğü döşemecide söktür, aynı deriyi kullanarak kırmızı dikişle tekrar diksinler. Öyle de yaptırabilirsin.

fnasif

Kayıtlı Üye
Şemun alemsin yahu, arabada gözüne bata bata elfreni mi battı :D:D:D uzak dur aga, o zift gibi araca sahip olmayı isteyen epeyce bi adam var etrafımda.