Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Modifiyesiz araç kalması kampanyası

yardımlaşma olacaksa şöyle bir fikrim var BİR FON OLUŞTURULUR ardından başına

bir komisyon kurulur 4-5 kişilik her ay sembolik bir para toplanır üç lira beş lira

üyelerin doğum günlerinde,evlendiklerinde,cenazelerinde

güne özel yanında olduğumuzu belirten hediye vs olabilir. evlilikte küçük altın doğum gününde ufak bişi cenaze de çelenk gibi

para çok olursa hayır işleride olabiliyor darülaceze / mehmetçik vakfı bağışları gibi

bu şekilde bir fondan 4 kişiyi sünnet ettirmiştik hadi cezmi abi ne dersin ?

ama modifiyede olacak iş değil

yardımlaşma olacaksa şöyle bir fikrim var BİR FON OLUŞTURULUR ardından başına

bir komisyon kurulur 4-5 kişilik her ay sembolik bir para toplanır üç lira beş lira

üyelerin doğum günlerinde,evlendiklerinde,cenazelerinde

güne özel yanında olduğumuzu belirten hediye vs olabilir. evlilikte küçük altın doğum gününde ufak bişi cenaze de çelenk gibi

para çok olursa hayır işleride olabiliyor darülaceze / mehmetçik vakfı bağışları gibi

bu şekilde bir fondan 4 kişiyi sünnet ettirmiştik bağışları gibi hadi cezmi abi ne dersin ?

ama modifiyede olacak iş değil

+1903

evet sorunların olabilceğini biliyorum fakat her sorununda iyi bir organizasayonla çözülebileceği kanatindeyim olayı olumsuzluktan kurtulmak için scw derneği kuralım resmi olsun hemde güven olsun ?

rakamın özellikle küçük olması daha doğru ve daha güvenilir olur diye düşünüyorum ayda 3-5 lira ödemek kimsenin zoruna gitmeyecektir kartınızdan otomatik ödeme talimatı verseniz töbe görmez hatırlamazsınız bile:)

atıyorum 100 aktif üyemiz olsun 5 tl den 500 lira bu ay bi arkadaşımıza rcd510 alabiliriz:) gibi

rakamın özellikle küçük olması daha doğru ve daha güvenilir olur diye düşünüyorum ayda 3-5 lira ödemek kimsenin zoruna gitmeyecektir kartınızdan otomatik ödeme talimatı verseniz töbe görmez hatırlamazsınız bile:)

atıyorum 100 aktif üyemiz olsun 5 tl den 500 lira bu ay bi arkadaşımıza rcd510 alabiliriz:) gibi

fikir iyi ama pratik olarak uygulanabilrliği, katılım devamlılığı zor bence.. verdiğin örnekte 8 sene sonra sırası gelecek şanslılar! olcak :D

fikir iyi ama pratik olarak uygulanabilrliği, katılım devamlılığı zor bence.. verdiğin örnekte 8 sene sonra sırası gelecek şanslılar! olcak :D

ya evet ama çözüm üretmek lazım :)

mesala katılımcı sayısını azaltırız gibi bişey yaparsak olabilir diye düşünüyorum

bence paralı üyelik sistemine geçilsin..üyelerden alınan paralarla dernek açalım..kendimize ait bi mekanımız olsun daha mantıklı..

Geri
Üst Alt