Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

modifiye cordoba

Merhaba güzellik anlayışımız çok farklıymış bedava verseler binmem resmen fiber ile döşemişler aracı tek güzel şey farları bence gerisi hiç iyi olmamış parana yazık bunları yaptırman sana 1500-2000TL patlar.

Merhaba güzellik anlayışımız çok farklıymış bedava verseler binmem resmen fiber ile döşemişler aracı tek güzel şey farları bence gerisi hiç iyi olmamış parana yazık bunları yaptırman sana 1500-2000TL patlar.

merhaba zevk ve renkler tabiki farklı tartışılmaz. fakat sade halli cordobaya biraz modifiye yapmak gerektiği kanaatindeyim. ben bunun bire bir aynısını söylemedim zaten burdaki abartı olmuş. bir kaç kısım belki uygulanabilir.

farları birde açık görmek isterdim. farlar güzele benziyor.
belki bunun gibi olmasa da ince yanak lastik ve 17 lik jant, cam filmi, pleksi plakalık yeterli olabilir.

Bence, cordobaya yapılacaklar.... spor ön / arka tampon ve farlar ile güzel abartı olmayan bir görüntü sağlanabilir. Tahminimce 1000 - 1250 tl civarında tutar diye düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla ibiza ile uyumlu ön taraf.... farlar ve ön tamponu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Geri
Üst Alt