Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mobil 1 esp formula vs Mobil 1 super 3000

bora55

Kıdemli Üye
Selamlar...
Bugüne kadar ilk başlardaki bakımları saymazsam Mobil 1 esp formula 5w - 30 kullandım.
Malum fiyatlar aldı başını gitti. Yalan olmasın ama 100 liralara alıdığım bu yağ şimdilerde olmuş 180 civarı...
Acaba diyorum bundan sonra ki bakımlar için gene aynı markanın Mobil 1 Super 3000 isimli 5w - 30 yağını kullansam ne olur ? Bence bir şey olmaz gibi geliyor ama gene de bir fikir alışverişi yapalım dedim. Sonuç da ikisi de tam sentetik yağ.

Ekli dosyalar

• esp formula.jpg
    esp formula.jpg
    33.9 KB · Görüntüleme: 58
  • sıper 3000.jpg
    sıper 3000.jpg
    29.9 KB · Görüntüleme: 55
Selamlar...
Bugüne kadar ilk başlardaki bakımları saymazsam Mobil 1 esp formula 5w - 30 kullandım.
Malum fiyatlar aldı başını gitti. Yalan olmasın ama 100 liralara alıdığım bu yağ şimdilerde olmuş 180 civarı...
Acaba diyorum bundan sonra ki bakımlar için gene aynı markanın Mobil 1 Super 3000 isimli 5w - 30 yağını kullansam ne olur ? Bence bir şey olmaz gibi geliyor ama gene de bir fikir alışverişi yapalım dedim. Sonuç da ikisi de tam sentetik yağ.

Esp olan modelini kullan değiştirme gerek yok bende aynı yağı kullanıyorum çok memnunum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

3000 kullanım alanı gunluk kullanım performas için degil sehir içi esp ise performans lı kullanım için

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3000 aynı yag degerleri düşük arac için sıkıntı yapmaz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biri yüz diğeri yüzseksen civarı... 6 ayda bir bakım vakti geldiğini düşününce sanırım artık yavaş yavaş yüz liralığa dönme vakti gibi geliyor bana...

Mineral yağ kullanmayın,sentetikten şaşmayın.

3000 dede full sentetik yazıyor. Ayrıca bakırköy mez oto da bakımda araçlara 3000 koyuyorlarmış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt