Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 SCW'ye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Servis kampanyası nedeniyle mecburen castrol koydular.Ama ben mobil kullanıcısıydım her daim mobil kullanıyorum ve bir daha castrol kullanmayacağım.Mobil kadar memnun ve tatmin etmedi beni.Arada fark var.
10km beklemeden yağı değiştireceğim.

xx

Arkadaşlar 1.4 tsi için kullanabiliyor muyuz bu yağı kesin bilgiye sahip olanlar yazarsa sevinirim

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 yağ 504.00/507.00 vw kodunu sağlayan bir yağdır.buda tsi için uygun yağ olarak kullanıbilir..ben kullanıyorum ve çok memnunum..Cezmi Bey bu yağın kargo ücreti şirket olarak bir anlaşma yapılarak sizemi ait,yoksa alıcıyamı??

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 yağ 504.00/507.00 vw kodunu sağlayan bir yağdır.buda tsi için uygun yağ olarak kullanıbilir..ben kullanıyorum ve çok memnunum..Cezmi Bey bu yağın kargo ücreti şirket olarak bir anlaşma yapılarak sizemi ait,yoksa alıcıyamı??

teşekkür ederim servise sordum da 507.00 özelliği varsa olur dedi bende bilgim olmadığı için bi an kullanmakta tereddüt ettim

teşekkür ederim servise sordum da 507.00 özelliği varsa olur dedi bende bilgim olmadığı için bi an kullanmakta tereddüt ettim

Güvenle kullanabilirsiniz..hatta bence castrol e serviste okadar para vermeyin derim..çünkü 2 katına yakın fiyat yazıyorlar bilginiz olsun!

ve serviste dökme yağ kullanılıyor :)

fıçıdan veya ıbc dedikleri 1000l depodan verirler.sebebi daha az maliyetli olduğundandır.ambalajdan sebep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt