Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MkV Golf GTI BBS RGR..

araba türk filminden fırlamış gibi alp :D pek bişi belli olmuyor ama göründüğü kadarıyla başarılı dostum :eek:key:

ama offsetlı olsa ıyı olurmus suan bakıyorum bır kez daha bır abukluk varmıs gıbı duruyor et falan mı yoksa tarzından mı cozemedım ... bırde neden 3cm ? madem aldın bır bbs tam yapaydın !

gayet başarılı olmuş çiziksiz kullanman dileğiyle :)

golflerde en beğendiğim tarz. deli gibi ofsetli jantlar, kalın tekerler, açılmış çamurluklar ve coilover ile sürüngen olmuş haller.

Bence çok güzel olmuş , cok beğendim Alp , güle güle kullan

ama offsetlı olsa ıyı olurmus suan bakıyorum bır kez daha bır abukluk varmıs gıbı duruyor et falan mı yoksa tarzından mı cozemedım ... bırde neden 3cm ? madem aldın bır bbs tam yapaydın !

Golf GTI'da 5cm yay yok.. Araba normal golften yürüyen olarak zaten 1.5cm daha alçak. Fotolardandır Ömer garip durması..

gayet başarılı olmuş çiziksiz kullanman dileğiyle :)

Teşekkürler :)

Geri
Üst Alt