Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk4 ibiza veya cordoba far kapağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynı sorun benim corsada vardı hiç biyerde bulamadım kapakları, servisden ikisini 45 tl ye aldım işin ilginç yanı far kapağı diye gittim, indirim varmış hız sabitleme taktırdım az yakar çok kaçar ecoflex yazılım atalım dediler derken yine uçtuk..puhaha

O da iyiymiş :D

Çok pahalı olucağını sanmıyorum abi,servisten ayarlarsın...Çıkma da bulabilirsin aslında ama aramaya değmez...:)Eski iş yerimde olsaydım,ayarlardım sana ama burda yok abi...

abi bende fazla jant kapagi var olur mu :p :p

bulamazsan mutlaka haber ver abi ben sana buliyim buradan.

ağbicim bende var ama sadece sol:( diyorsan hemen göndereyim

Bende var mehmt abıcım sag farımı degstrdım gecen gun obur farın kapagı var göndreblırm ıstersen ama ustunde bır delık var xenon kablolarının gecmesı ıcın ::)

yusuf sende ki sağ mı? bende de sol var ikisinide tamamladık işte ağbi ama bendeki sıfır hiç takılmamış:)

arkadaşlar çokteşekkür ederim ilginiz için. servisten fiyat alayımda pahalı gelirse konuşuruz tekrar. sağolun:eek::eek:

ya abı benımde cok sacma bısı oldu ıcınde farı tutan bı demır gıbı tırank varya sıkıstıryosun oynamasın dıe onun tırnagı kırıldı tutumuyo sınır oldum ya:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt