Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk4 ibiza egzoz tavsiyesi

4rd4

Kayıtlı Üye
Konuyu tekrar acıyorum bu 3. acışım bilmiyorum siliniyor mu bulamadım actıgım konuyu.. Neyse dediğim gibi düz boru yaptırmak ıstıyorum ankarada nerde yaptırılır nekadar tutar yapan varmıdır? dumduz borumu yoksa sona son susturucumu takılmalı kat sokulmelımı vs bılgısı olan varsa yazarsa sevınırım..

Konuyu tekrar acıyorum bu 3. acışım bilmiyorum siliniyor mu bulamadım actıgım konuyu.. Neyse dediğim gibi düz boru yaptırmak ıstıyorum ankarada nerde yaptırılır nekadar tutar yapan varmıdır? dumduz borumu yoksa sona son susturucumu takılmalı kat sokulmelımı vs bılgısı olan varsa yazarsa sevınırım..

Kardeşim site güncellendi bikaç konu gitmiş olabilir düz boru şstanbulda 150 tl paslanmaz boru elektirikli egzost tak bide düz boru on numara olur

Beni EDS'ler İYİ TANIR

valla ıst ıyımıs ankarada 350 400tl dıo arkadaslarda duz boruya cok fazla degılmı bırde su ara meshur oldu bu boru cektırme.. kımısı dıo dumduz boru cok ses yapar ucuna bı susturucu tak falan bılemedım bırde kat ıptal olcak malum arza ısıgı falan yakarmı?

valla ıst ıyımıs ankarada 350 400tl dıo arkadaslarda duz boruya cok fazla degılmı bırde su ara meshur oldu bu boru cektırme.. kımısı dıo dumduz boru cok ses yapar ucuna bı susturucu tak falan bılemedım bırde kat ıptal olcak malum arza ısıgı falan yakarmı?

Arıza ışıgı yakmaz düz boru yapıcaksan eger elektırıklı eksoz şart yoksa biyerden sonra yorar kulakları ama sesıde çok kaliteli alırsın

Beni EDS'ler İYİ TANIR

elektrıklı egzoz derken nasıl bırsey o :D

Benim Araca Kumandalı Egsoz Yaptırdım Orta Son İptal Ediyor istediğin Zaman.Yarın akşama kadar beklersen foruma video atıcaktım zaten bayadır giremiyordum iş yoğunluğundan iyi denk geldi :)

Benim Araca Kumandalı Egsoz Yaptırdım Orta Son İptal Ediyor istediğin Zaman.Yarın akşama kadar beklersen foruma video atıcaktım zaten bayadır giremiyordum iş yoğunluğundan iyi denk geldi :)

Gökanım yediğin cezayıda söyleseydin iyiydi :)

Beni EDS'ler İYİ TANIR

ceza kacınılmaz ztn tamam dedıgınız sıstemı bılıyorum kumandalı ac kapa ama cok ses cıkarıyor acınca:)

Basınca insanın basası geliyo egzost fena gaza getiriyor sonrada araç haliyle çok yakmaya başlıyor :D

Beni EDS'ler İYİ TANIR

mesela bunun gıbı bır sıstem nasıl olur :)

Geri
Üst Alt