Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk4 İbiza cupra modifiye yönünden neler yapılabilir?

Bu arada Kayseri ÖzSa BOCANEGRA getirtiyomuş öyle dediler bilmem dogru bilmem yalan. Hatta cupranın fiyatı 46 TL ye dusucekmiş kampanya yapmışlar 52 gibide Bocanegra satılcakmış.... İsmail bir ÖzSa kaptanı olarak bize açıklık getir acil....

200hp ler yeterlı dersen ıbıza ama yok ben 350 hp ıstıyorum dersen al leon cupra...

220-230 bgler bana yeter dersenki ibiza (daha hafif ağırlık farkıda vardır sonuçta leon cupra ile arasında )Yetmez dersende zaten leon cupra.Ben olsam ibiza cupra manuel alırım (varsa tabii) aradaki vergi farkını benzine yatırıp bol bol gazlarım.Şimdi birde bocanegra olayı çıktı ortaya onada bakmakta fayda var.Zaten askerlik falan acele etmeden epey vaktin var galiba.:)

Valla Safa görüyosun işte terzi kendi söküğünü dikemez.İşyerine gidipte Bocanegra ne zaman geliyor bile diyemiyorum. :D Şurda iznimin bitmesine 5 güncük kaldı tadını çıkartıyorum geziyorum.Askerlik bitmeden 2 ay önce telefon trafiğine tutarım işyerini. Eğer manuel ibiza cupra gelirse alırım gelmezse artık yine üst rakamlar düşünüp tek kapı golf 6 gtı düşünebilirim. :) 2. el olayınada girmek istemiyorum. Diğer arabalara da fazla fazla yatıracak paramız yok biz Kayserili adamız. :D

Ibiza Cupra ve bildiğim kadarıyla FR'da da manuel vites yok malesef.

cem kardesim eger zevkinle aracla oynamak istersen ve sonuna kadar yukleyelim dersen hemen alalim bi MK4 ibiza, direk getirtelim ister 1.9 TDI cupra motoru ister 1.8T cupra motoru. +350 hp lere kadar yolu var :D

benim en buyuk dusuncem bu :)

Cupra TDI motoru 40 - 50 bin TL'den aşşağı gelmez benim tahminim :) Sadece Turbo'su 7.000TL gibi bişey zaten.
Kara Tren (Cupra TDI)'in eski sahibi Hakan'la konuştum şimdi. Leon Cupra 2.0 TFSI aldı geçtiğimiz günlerde. Söylediği şey şu.
"Valla yarısı kadar keyifli değil yenisi."
Eğer keyif için bi araba almak istersen, Cupra TDI bulma konusunda yardımcı olurum.

ayberk ailem itiraz etmese yarin gecmek isterim cupraya :)
istanbuldaki ugur un cuprasina bindim, aracin neler yaptigini gorunce... bittiim :D

Cupra TDI motoru 40 - 50 bin TL'den aşşağı gelmez benim tahminim :) Sadece Turbo'su 7.000TL gibi bişey zaten.
Kara Tren (Cupra TDI)'in eski sahibi Hakan'la konuştum şimdi. Leon Cupra 2.0 TFSI aldı geçtiğimiz günlerde. Söylediği şey şu.
"Valla yarısı kadar keyifli değil yenisi."
Eğer keyif için bi araba almak istersen, Cupra TDI bulma konusunda yardımcı olurum.

Hakan cupraya stock bınme derdınde suan gecen konustugumuzda lıstesını yazdım ama b sure boyle bıncem dıyor:)Stock Cupra ıle eskı Tdı cuprası arasında dogal olarak fark olur ama son hız konusunda yenısınden daha memnun oldugunu soyluyodu:)

Ibıza cupra konusuna yorum yapıcak olursam o motorda chıp,egsoz,fıltreden otesı yok suan ıcın.alınacak gucler 225-230bg lerde max deger olarak.Bu gucler de zaten 1170kg olarak gorunen ıbıza cupra ıcın bence yeterınce yeterlı olur.Bunun yanında sıfır olarak o arabayı almaktansa vergıyı dusunmeksızın ıkıncı el leon cupra almak bana gore daha mantıklı.Onu daha acık b motor oldugu ıcın sonrasında vercegı haz da daha fazla olcaktır

Ayberk ankaradakı Golf GT nın ıntercooler takıldıgında 260bg olcagını yazmıssın ama stock turbo ıle oyle b getırının ımkanı yok:) Intercooler dedıgın parcayı buyutmenın amacı turbo buyutme ıslemınde yenı turboya uygun setup olusturmak ıcındır.O arabanın turbosunda oynama olmadıgı surece o bglerı gormesı zor.Buyuk ıntercooler o arabada var olan setupla sureklı sıka sıka kullandıgında daha uzun sısmeden kullanmasına yardımcı olur

Geri
Üst Alt