Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 Video ipod Kablo, LED İç Aydınlatma ve Çeşitli Satılıklar

firozat

Kayıtlı Üye
2014 Kasımda askere gidiyorum artık :)
Elimdeki kalan Leon Mk2 ve MK3 araçlara yönelik, çeşitli ürünleri bir konuda toplayım, bitireyim dedim :)
Fiyat konusunda bir kaç ürün alan forum üyelerine bir şeyler yapabilirim ;)

Mk3 5.8" Media System Plus olan araçlarda Video izleyebilmek için gerekli olan kablo 150TL. Sadece 3 adet var.
Sanal Pazardan taksitli almak için:
Yeni Seat Leon & Audi Video Ipod Kablo 158 TL Sanalpazar.com'da 16840747

Mk3 LED iç aydınlatmalar, paket olarak pek fazla kalmadı. Mk2 kasa içinde kullanılabilir.
Sanal Pazar Linki:
Seat Leon 5F MK3 LED i? Ayd?nlatma Paketi 100 TL Sanalpazar.com'da 15945389

Mk3 Silikon Anahtar Kılıfı:
Seat Leon 5F MK3 Golf 7 Skoda Silikon Anahtar Kılıfı 15 TL Sanalpazar.com'da 15946121

Mk2 Silikon Anahtar Kılıfı:
Seat Leon 1P Mk2 VW, Skoda Silikon Anahtar Kılıfı 11 TL Sanalpazar.com'da 15946174

Mk2 Copa Plus, FR yani bi-xenon bulunan araçların LED gündüz far ampülü:
Seat Leon, VW Golf Jetta, Skoda LED Gündüz Far Ampülü 53 TL Sanalpazar.com'da 14068404

Seat Ibiza, Cordoba için Manuel Pedal Seti 1 Adet var elimde:
Seat ibiza, Cordoba, Polo, Golf 7 Pedal Seti - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 119088250

Seat Leon Mk2 Manuel Pedal Seti hazırda 1 takım var. 1 Takım daha gelecek:
Seat Leon, VW, Golf, Jetta, Passat Pedal Seti - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 119088999

Ayrıca fazladan 1 Adet VAG-COM 12.12.0 versiyonlu kablomda var Fiyat 80TL.
Diğer ilanlarımda ve konuda Mk2 Kolçakta var zaten biliyorsunuz :)

Hayırlı satışlar fırat. Led iç aydınlatma için teşekkürler tekrardan

E şimdiden hayırlı olsun Fırat kardeşim... Hayırlı satışlar... :)

MK3 Araçlarınız için VW Jettadakinin sadece görüntü olan Antenide var elimde 1 adet. Fiyat 40TL. Alt kısmında 3M bant vardır oldukça sağlam yapışıyor,
Kendi aracımdan görüntüler:

Ekli dosyalar

• KDrMXv.jpg
    KDrMXv.jpg
    262.3 KB · Görüntüleme: 36
İlanlar günceldir arkadaşlar, özellikle ipod video kablosu. Elimde 2 adet kaldı aracında video oynatmak ve daha kaliteli müzik dinlemek isteyen yokmu :D

Hayrlı satışlar öncelikle, bu mk olayını pek anlamıyorum ben ama bu pedal seti makyajlı kasaya oluyorsa manuel olanı için bi pm alabilirmiyim

Hayrlı satışlar öncelikle, bu mk olayını pek anlamıyorum ben ama bu pedal seti makyajlı kasaya oluyorsa manuel olanı için bi pm alabilirmiyim

Kasanın 3. serisi oluyor. Aslında makyajlılar 1p1 kasa oluyor. Pedal seti sizin aracınıza uyar ama elimde şu an otomatik için var. Yinede özelden yazıyorum size şimdi..

2014 Kasımda askere gidiyorum artık :)
Elimdeki kalan Leon Mk2 ve MK3 araçlara yönelik, çeşitli ürünleri bir konuda toplayım, bitireyim dedim :)
Fiyat konusunda bir kaç ürün alan forum üyelerine bir şeyler yapabilirim ;)

Mk3 5.8" Media System Plus olan araçlarda Video izleyebilmek için gerekli olan kablo 150TL. Sadece 3 adet var.
Sanal Pazardan taksitli almak için:
Yeni Seat Leon & Audi Video Ipod Kablo 158 TL Sanalpazar.com'da 16840747

Mk3 LED iç aydınlatmalar, paket olarak pek fazla kalmadı. Mk2 kasa içinde kullanılabilir.
Sanal Pazar Linki:
Seat Leon 5F MK3 LED i? Ayd?nlatma Paketi 100 TL Sanalpazar.com'da 15945389

Mk3 Silikon Anahtar Kılıfı:
Seat Leon 5F MK3 Golf 7 Skoda Silikon Anahtar Kılıfı 15 TL Sanalpazar.com'da 15946121

Mk2 Silikon Anahtar Kılıfı:
Seat Leon 1P Mk2 VW, Skoda Silikon Anahtar Kılıfı 11 TL Sanalpazar.com'da 15946174

Mk2 Copa Plus, FR yani bi-xenon bulunan araçların LED gündüz far ampülü:
Seat Leon, VW Golf Jetta, Skoda LED Gündüz Far Ampülü 53 TL Sanalpazar.com'da 14068404

Seat Ibiza, Cordoba için Manuel Pedal Seti 1 Adet var elimde:
Seat ibiza, Cordoba, Polo, Golf 7 Pedal Seti - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 119088250

Seat Leon Mk2 Manuel Pedal Seti hazırda 1 takım var. 1 Takım daha gelecek:
Seat Leon, VW, Golf, Jetta, Passat Pedal Seti - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 119088999

Ayrıca fazladan 1 Adet VAG-COM 12.12.0 versiyonlu kablomda var Fiyat 80TL.
Diğer ilanlarımda ve konuda Mk2 Kolçakta var zaten biliyorsunuz :)
Kardeşim video oynatma kablosu mk3 için görüşmek isterim varsa elinde
bekirbahce@gmail adresine yazabilirsen sevinirim
Teşekkürler

Geri
Üst Alt