Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk3 leon tdı yazılım

Bu aralar kafama yazılım yaptırmayı koydum fakat daha önce herhangi bir yazılımlı dizel arabaya binmediğimden ötürü nasıl performans verdiğine dair bir bilgim yok. Arabasına yazılım yaptıran arkadaşlar yardımcı olurlarsa . Ayrıca yazılım yaptırdıktan sonra çok sıkıntı yaşar mıyım bilgilendirirseniz sevinirim.
saygılar

doğru işlem yapıldığı takdirde verimli olacak ve yaklaşık % 18 performans artışı elde edeceksiniz fakat gaza gelipte hızlanırsanız frenleme mesafesine dikkat etmeniz gerekecektir , doğru yapılan işte alt devirlerde de yığılma olmaması gerekli , aynı ölçüde tüm devir bandında canlanma olması gerekli.

Pazar günü aracıma yazılım yaptırdım. Dynoya henüz çıkamadım ama araç alt devirde ve üst devirlerde çok çok iyi hızlanmaya başladı. Bu yazılımı yaptırdıktan sonra balatalarımı da değiştirmem gerekli mi

Pazar günü aracıma yazılım yaptırdım. Dynoya henüz çıkamadım ama araç alt devirde ve üst devirlerde çok çok iyi hızlanmaya başladı. Bu yazılımı yaptırdıktan sonra balatalarımı da değiştirmem gerekli mi
Değiştirmen bence önerilir seramik olandan alırsan çok daha memnun kalırsın

kurye ile elden teslime verildi

ilk etapta yapılabilecek şey fren balatasını 1 kalite üste çıkarmak olacaktır , bunun için ebc fren balatalarını önerebilirim.

seramik konusu biraz farklı , seramik fren diskleri ve ona uygun balatalar 10.000 dolardan başlarlar , insanlar herşeye seramik seramik diyor ancak durum orda biraz farklı:)

fren sistemi temel öğerelerini şöyle sıralamak gerekir 500 hp ye kadar olan araçlarda.

çelik fren hortumu
hava kanallı diskler
fren balataları
fren kaliperleri / 2 piston - 4 piston - 6 piston -8 piston.

fren hidrolik yağı motul tavsiye edilir.

bu konuyu farklı bir zamanda detaylandırım size fakat , standart bir yazılımda ilk yapılması gereken agresif bir kullanım tarzınız varsa , motul fren hidroliği ve fren balatası upgrade i , ancak yumuşak bir balata seçmek şehir içi için daha uygun olacaktır.

anlayacağınız çok detaylı bir iş kaş yapayım derken göz yarmakta var işin içinde :) , siz siz olun gaza gelip kontrolsüzce boş olmayan yollarda basmayın ilk etapta.frenlerinizin yetersiz kaldığını hissederseniz etap etap işlem yaparsanız.

30 35 beygir artı için standardı bozmaya gerek yok diye düşünüyorum ben sonuçta 100 - 0 km fren performansı belli sağlam araçlara biniyoruz 150 160 dan sonrası sıkıntı frenler için yazılım yaptırdık diye de sürekli 200 le gidecek halimiz yok bence şöförlüğümüzü kullanarak chip tuning in tadını ara hızlarla çıkartmak daha zevkli olut

122 lik scirocco ile 160 lık scirrocco aynı fren sistemini kullanıyor diye biliyorum hayırlısı olsun kolay gelsin
[doublepost=1442000174,1438939709][/doublepost]nasıl gidiyor ? yakıt ve performans la ilgili bilgi vermen mümkün mü ?

@H.G.Koçer yeni gördüm yazınızı. Performans olarak araba çok çok iyi hale geldi tatminkar oldu diyebilirim. Bir çok stock arabayla gazladığımda arkada kaldıklarını söyleyebilirim. Yakıt konusuna gelince de efendi gittiğim zaman minimum yakıt değerlerini görebiliyorum bastığım zamanda çok bi şey farketti diyemem en fazla bi depoda 60-70 km oynuyor. Arabadan aldığım zevkle karşılaştırdığımda gözüme çarpmıyo bile

Ar
@H.G.Koçer yeni gördüm yazınızı. Performans olarak araba çok çok iyi hale geldi tatminkar oldu diyebilirim. Bir çok stock arabayla gazladığımda arkada kaldıklarını söyleyebilirim. Yakıt konusuna gelince de efendi gittiğim zaman minimum yakıt değerlerini görebiliyorum bastığım zamanda çok bi şey farketti diyemem en fazla bi depoda 60-70 km oynuyor. Arabadan aldığım zevkle karşılaştırdığımda gözüme çarpmıyo bile
aRaç dsg mi manuel mi ? Birde yazılım lı olarak kaç km yaptınız.

Geri
Üst Alt