Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk3 leon tdı yazılım

BurakBlgn

Kayıtlı Üye
Bu aralar kafama yazılım yaptırmayı koydum fakat daha önce herhangi bir yazılımlı dizel arabaya binmediğimden ötürü nasıl performans verdiğine dair bir bilgim yok. Arabasına yazılım yaptıran arkadaşlar yardımcı olurlarsa . Ayrıca yazılım yaptırdıktan sonra çok sıkıntı yaşar mıyım bilgilendirirseniz sevinirim.
saygılar

@BurakBlgn alt devirlerde yani 2000 devire kadar biraz hantallık oluşuyor oda normal kullanımda performanslı şekilde kullanırsan sıkıntı yok gayet güzel bakımını ve yağını kontrol et bakım aralıklarını düşür 10 bin km gibi kaliteli yağ kullan hiçbir sıkıntı çıkartmaz yazılım ben uzun süredir kullanıyorum nerdeyse 7000km oldu hiç sıkıntı yaşatmadı bana

kurye ile elden teslime verildi

şimdi bile alt devirlerde gene hantallık var araçta abi tdı yazılımı için ecufastta yaptırın diyolar bu konu hakkında bir bilgin var mı @memet_one

Benim aracıma yaptırdım çok fark ediyo kesilme kalmıyo yakıt şehir içi normal kullanımda trafiksiz de 6.5 inaltına inmezdi aynı kullanımla 5.8 e kadar iniyo ama basıcam dersen misal 8 yakıyosan yazılımsız 9 olur ve tavsiye ederim yaptırmanı otoporttaki ecufastta yaptırdım asker arkadaşım orda oldugu için umarım yardımcı olmuşumdur

şimdi bile alt devirlerde gene hantallık var araçta abi tdı yazılımı için ecufastta yaptırın diyolar bu konu hakkında bir bilgin var mı @memet_one
Ben ecu da yaptırmadım sponsorumuz megachip e yaptırdım gayet başarılı oldu şimdi ikinci aşama ya gececeğiz

kurye ile elden teslime verildi

Muhtemelen oydu ama benim asker arkadaşım Koray gidersen arattir beni ona asker arkadaşın silivrili uguru ara de ben konusurum yardımcı olur

Geri
Üst Alt