Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk3 leon tdı yazılım

Araç dsg yaklaşık olarak 3-4 bin km yaptım. İlk 500 km tam bi muammaydı yazılım yapılırken de yazılımın biraz oturmasını bekle demişlerdi boşa yaptırdım gibi bir his vardı ama sonrasında bambaşka bir araba ortaya çıktı. Yaptırmanı tavsiye ederim
[doublepost=1442352270,1442352242][/doublepost]@H.G.Koçer

Dsg ile ilgili çok ön yargılıyım arabamı performans lı kullanmayıda çok seviyorum sanırım biraz daha beklicem maximum tork muhabbeti kafamı çok katrıştırıyor.

@BurakBlgn Kaç belgir oldu acaba aracınız ve kıme yaptırdınız ? Birde son yaptıgınız hızı ogrenebılırmıyım :) Bu arada downpipe n bir faydası oldumu yazılıma ?

Araç şu anda 150 bg 320 nm tork oldu. Downpipetan sonra bu gücü aldım. Yazılımı ecufastte downpipeyi iskender ustada yaptırdım. Son hızı hiç denemedim :) @R.MAviş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt