Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 Leon FR

ByCmL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Şu sıralar MK2 1.4 Tsi Leon Fr alma arayışı içerisindeyim ama hep MK3 nasıl olur , pişman olurmuyum gibi sorular hep aklımı kurcalıyordu. İnternette araştırmalar yaparken aşağıdaki videoyu buldum. Umarım sizlere de fikir verir. Benim fikrim MK2 ile çok doğru bir karar almışım :eek:

Cemil Bey,

Sitede Yeni Leon ile ilgili tartışma konularımız vardır.Konu ile ilgili yeni bilgileri ve videoları orda paylaşırsanız seviniriz

Mertkan Bey ,

İlginiz için teşekkür ederim. Amacım tartışma değildi. Sadece MK3 ün yolda yürür haldeki videosunu paylaşmaktı.

Sorun değil ,konu açmakla yanlışlık etti isem, admin arkadaşlar silebilir.

Saygılarımla

hayırlısı olsun arkadaşlar herkez fr a geçmiş maşallah!!! walla yeni olmasa bende satacam 2010 leonumu ama kıyamıyorum.saygılar

bende yenı kasayı bekleyenlerdendım bende gordukten sonra eskı kasa fr aldım pısman degılım yıne olsa yıne yapardım :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Megane 2 dizel var elimde. Bir türlü elden çıkartamadım bende :( sattığım gün veriyorum siparişi
işin zor kardeşim kullanıcısını bulmadıgın sürece ... bu arada üyelerimizden tanıtmamışınız kendinizi bi tanıtım konusu acarsanız daha güzel olcak cemil kardeşim tskler şimdiden :eek:key:

Arkadaşlar ciddi ciddi eski kasa leonları doğuş oto satışta tutmaya devam edecek bu şekilde devam ederse..

Geri
Üst Alt