Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Mk3 Leon FR

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında ByCmL tarafından paylaşıldı.

1. ByCmL

ByCmL SCW Üyesi

41
    18
    8
    Arkadaşlar,

Şu sıralar MK2 1.4 Tsi Leon Fr alma arayışı içerisindeyim ama hep MK3 nasıl olur , pişman olurmuyum gibi sorular hep aklımı kurcalıyordu. İnternette araştırmalar yaparken aşağıdaki videoyu buldum. Umarım sizlere de fikir verir. Benim fikrim MK2 ile çok doğru bir karar almışım :eek:

2. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Cemil Bey,

Sitede Yeni Leon ile ilgili tartışma konularımız vardır.Konu ile ilgili yeni bilgileri ve videoları orda paylaşırsanız seviniriz

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    fuardahiç eğnmedim bende mk2 aldım

otomobilsever ve ByCmL bunu beğendi.
  4. ByCmL

ByCmL SCW Üyesi

41
    18
    8
    Mertkan Bey ,

İlginiz için teşekkür ederim. Amacım tartışma değildi. Sadece MK3 ün yolda yürür haldeki videosunu paylaşmaktı.

Sorun değil ,konu açmakla yanlışlık etti isem, admin arkadaşlar silebilir.

Saygılarımla

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Fuardan sonra araba yetiştiremiyorlar zaten satışlar patlamış 1P+ de.. :eek:key:

6. rüzgar

rüzgar SCW Üyesi

282
    37
    28
    hayırlısı olsun arkadaşlar herkez fr a geçmiş maşallah!!! walla yeni olmasa bende satacam 2010 leonumu ama kıyamıyorum.saygılar

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    bende yenı kasayı bekleyenlerdendım bende gordukten sonra eskı kasa fr aldım pısman degılım yıne olsa yıne yapardım :D

Bunu beğendi. Duvi bunu beğendi.
  8. ByCmL

ByCmL SCW Üyesi

41
    18
    8
    Megane 2 dizel var elimde. Bir türlü elden çıkartamadım bende :( sattığım gün veriyorum siparişi

9. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    işin zor kardeşim kullanıcısını bulmadıgın sürece ... bu arada üyelerimizden tanıtmamışınız kendinizi bi tanıtım konusu acarsanız daha güzel olcak cemil kardeşim tskler şimdiden :eek:key:

10. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Arkadaşlar ciddi ciddi eski kasa leonları doğuş oto satışta tutmaya devam edecek bu şekilde devam ederse..

Sayfayı Paylaş