Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 leon fr yazılım hk.

bey66

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Mk3 leon fr için stage1 yazılım ile beraber kutu içi hava filitresi takmayı planlıyorum. Sonrasında görüntü amaçlı egzoz kutusunu çift çıkış yapıp( değiştirip ), sağ sol 15cm oval çift egzoz yapıcam.

Benim sorum,
Bu atıcağım yazılımın çok iyi marka ve çok üst sınırlarla oynayan bir yazılım olmasını istemiyorum. Ucuza mal olabilecek ve araç hp değerlerni 170 hp civarına taşıyan ve arıza çıkarmıcak, ışık yakmıcak bir yazılım olmasını istiyorum..

Stage 1 yazılımlarda araca ekstra pek birşey gerekmiyormuş. O amaçla sadece kutu içi yeter mi rahatlatmak amaçlı, dipnot olarak ben sürekli gazlayan biri değilim, bazen biri gelirse daraltırsa yada ışıklarda gaza gelirsem 0-150 mac gazlayan biriyim sonrasını uzatmam pek..

Sizlerden genel anlamda yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler
[doublepost=1484031387,1483946940][/doublepost]Yorum yapacak yok mu?

170 hp ile aracını kullanan arkadaşlar var sitede. Ancak HP ile birlikte tork da yükseldiği için 170 hp de araç özellikle DSG ise şanzımanın dayanma üst limitlerine yaklaşıyor. Bu nedenle şanzımanı biraz zorlama durumunuz olabilir. Kutu içi hava filtresi hakkında pek bilgim yok ancak araçtan performans almak isteyenler, downpipe, düz boru, kutu içi filtre, katalizör ile yazılımı destekliyorlar diye biliyorum.

Şimdi;
Soru 1: araç kaçlik 125 ? 140 ? 150 ? 150 act ? Ve manuel mi dsg mi ?

Cevap 1: 125 lik ise stage 1 hava filtresi ve yazilim yeterli olucakdir beklediginiz orantida beygire kavusacaksiniz pahalisini ucuzunu bilmem 60 70 milyarlik arabaya 700 tl lik yazilim atip dogana cevirmeyin derim.

Cevap 2: 140 lik ise "benim ki gbi " bu seri saha üretilmiyor 140 lik fr lar sadece hp olarak destekli degil intercoler büyük superscarcer farkli beyin farkli kisacasi stage 2 icin yazilim haricinde gereken hersey aracin orjinalinde mevcut siz sadece yazilim attiginizda arac zaten stage2 olmus oluyor stage 1 masrafina stage2 olucak yani tavsiye ederim. Egzoz ve hava filtresi takviye ederseniz 185 hp leri gorursunuz RSA yazilim kapi gbi arkasinda durur.

Cevap 3: herkes bildigi kadar konuşmali 150 lik ve 150 act hakkinda bilgim yok act yi geciyorum 150 lik dsg beni geciyor okadar diye blirim

125 hard yazılım kullanıyorum 150 dsg'yi geçiyorum(Tabiki dv+dp+egzoz+ITG Hava Filtre Kiti)

Edit 150 dsg yazılım olanları

Geri
Üst Alt