Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 Leon Cupra Dönüşüm Planı

KNN_34

Kayıtlı Üye
1.4 Ecotsi 150 bg lik manuel aracımı Cupraya çevirme işlemleri hakkında sizlere sormak istediğim sorular olacak

1- Orjinal Cupra ön ve arka tamponu servisten almayı planlıyorum şuan yan sanayiilerim maslakta bile yok sizce orjinal almak mantıklı olacakmıdır ?

2- Direksiyondaki FR yazısı cupra olanı ile değiştirilmiyormuş yeni cupra direksiyon almak gerekiyormuş sizce değermi ? Yoksa mantıklı çözüm Direksiyonu karbon yaptırırken orayı da karbon kaplatmakmıdır ?

3- İç trimleri kaplatan var mı ve bir memnuniyetsizlik oldumu ?

4- 6.5” lik ekranımı orjinal 8” lik ekranı alarak mı değiştirmek yoksa yan sanayi bir büyük ekranla mı değiştirmek mantıklı olacaktır ? (Fiyat bazındaki farklılıktan dolayı )

Şimdiden teşekkürler

Merhaba bende mk3 sc kasa var ön tamponu ve cupra düşündüm fakat biraz pahalı onun yerine delik olan yerlere bant mı çeksem yada yapışkan birşey var mı acaba ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yapmışken düzgün ve orjinal olsun istedim bence o düşündüğün yıkamada çıkar

Hayırlısı olsun herşeyin kalitelisi iyidir
Tamponlar servisten gelecek haber ile netleşecek zaten Kenan’ım diğerleri bence gereksiz bir logo için direksiyon değiştirmek gerekmez sonuçta her şeyiyle cupra değişimi olsa bile motor yüzünden sıkıntılı kalacaksın

Zaten motoru işin içine katamıyorum abi yazılım ve hava filtresi kullanıp geçiyorum bizim için görüntü kaliteli ve tatminkâr güç yeterli olacak

Hayırlı olsun

Sanki hala yapılacak çok şey var gibi duruyor. Kafada neler dönüyor zamanla hepsini göreceğiz :) Bu hali bile şuan için güzel oldu :)

Teşekkür ederim. Bundan sonraki süreç yavaş ilerleyecek ama kafamdaki plan proje hazır

Geri
Üst Alt