Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 kasa diye geçen TOLEDO 2005 model araçlar için bagaj havuzu hakkında yardım ?

resmen mercedes gibi siliyor :) biraz karadenizlilik sadece diyebiliriz çok kötü siliyordu orjinali 180 yan sanayisi 90 dan başladı inatlaşma ve aparatları hiç bir markanın tutmadı uyduramadılar bende dikkatli bir şekilde sleceği silecek konumuna getirdikten sonra silecekleri söktüm başındaki ve sonundaki klipsleri söktüm o rüzgar alması için olan şeyleride söktüm sonrada lastiğini aradan söküp çıkarttım sadece mercedes lastik silecek üretiyo değiştirebilmek için 5 liraya onu aldım çıkarttığımın boyuna göre kestim onuda yerine takması biraz sürdü ama taktım sonra klipsleri taktım :eek: sonrası mükemmel sonuç :)

yalnız sökerken bunların klipslerini kırmamak gerekiyor ben önce baya bi çektim asıldım kolum yoruldu hamlandı ama tamamını söktükten sonra demir ve arasından geçmiş lastiği kalıyor onun demiri esnek bi oynatıyorsun hemen çıkıyo takarken biraz sabunlu su yapıp fırça yardımıyla köpürtüp geçiyor rahatlıkla :) sitede bana makara konusu oldum ama muz sileceği söktün ama daha takamayacaksın dediler falan ama gayet kolay:eek:

yalnız sökerken bunların klipslerini kırmamak gerekiyor ben önce baya bi çektim asıldım kolum yoruldu hamlandı ama tamamını söktükten sonra demir ve arasından geçmiş lastiği kalıyor onun demiri esnek bi oynatıyorsun hemen çıkıyo takarken biraz sabunlu su yapıp fırça yardımıyla köpürtüp geçiyor rahatlıkla :) sitede bana makara konusu oldum ama muz sileceği söktün ama daha takamayacaksın dediler falan ama gayet kolay:eek:
anlattığın tüm bunları bende yaptım. sıfır lastiği sileceğe takmam 1.5 saat falan sürdü.

el becerimiz yakınmış ama sen benim ustamsın ben 2 saatte anca söküp takabildim iki silecek 4 saatime ve bir gecelik kol ağrıma neden oldu:D

konuyla alakalı daha önce serbay (patron) link paylaşmıştı diye hatırlıyorum
servisten siparişle temin ediliyordu kodları vardı siz yınede en iyisi patrona sorun

konuyla alakalı daha önce serbay (patron) link paylaşmıştı diye hatırlıyorum
servisten siparişle temin ediliyordu kodları vardı siz yınede en iyisi patrona sorun

benim fazla vaktim olmuyo bide siteyi çözene kadar baya bir zamanımı aldı teşekkür ederim ve serbay diye bulmam biraz zor o linke ulaşabilmem nasıl mümkün olabilir ve bu arabayı gerçekten kimse bilmiyo:(

Geri
Üst Alt