Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 debriyaj sıkıntısı

benımde araç sıfır ne debraj ne vuruntu yok dostum...

Bana dediki mk3 kerin hepsinde özellkle fr larda var dedi daha fazla dedi ocak 5 e randevu aldım bakalım nolcak normal derlerse yine örnek göster dicem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bendeki mk3 1.4 style fakat bende de hic oyle bir sikinti yok. Tapatalktan yazdigim icin goremiyorum sizin aracniz dizel mi ?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dizel evet daha 11 binde 5 ocakta herkese yazacağım buradan neler oldgunu zaten

Bendeki 140 hp style leonlardan ama ne hikmetse şans işte forumlarda bahsedilen sorunların %90 ı benim aracta yok. Umarim en kisa surede cozulur sorununuz. Mumkun oldugu kadar bastiracaksiniz servise artik. Bu aralar servisler herseye normal deyip gonderiyor milleti

Bu normal olamaz debriyaj baskısının yayaları veya debriyaj bilyasından kaynaklanabilir.VW araçların debriyajlarında sorun olabiliyor,garantiden baskı balalata bilya değiştirmek işlerine gelmiyor.Aracınızı aldığınız yere götürün debriyaj seti değişikliği isteyin.

Tmm kardeşim saolasın randevu aldım zaten bakıcaz görcez

kavrama anında biraz ses yapıyor, benim %99 unda zamanında dikkatimi çekmiyor ama tam kavradığı anda bir ses yapıyor, cam açık ve sol tarafımda duvar/araba varsa mesela duyuluyor

Maalesef çıkabiliyor ben 2012 sıfır corsa color edition almıştım en dolu aksusuarlı modeli araba aldığımızda titreyerek kalktı serviste daha bu araba titriyor dedim yeni diye dediler debraj çok yukar da dedim alışacak dediler daha sıfır araba 300km de sarıyer madende el freni ile rampayı zor çıktık kalkmıyor baskı sıyırdı :S servise gittim kullanıcı hatası dedi. Bu arabayı servisin içinde benzin döker yakarım dedim daha evvel taksicilik yapıyordum yemez kullanıcı hatası :D buradan debraja bas (cevizlibag-bakırköy] yine bişi olmaz aracı kursiyer aracı yap yine baskı sıyırmaz diye bi kavga ettim çıktım. Arabayı 1 haftada yapacaklarını söylediler baskıysa bana ödeteceklermış kurum müd. çıktım sizi Almayaya şikayet edeceğim dedim mağdur ediyorsunuz. Eve gittim 3 saat sonra tlf geldı arabanız hazır ne zaman isterseniz alin diye gittim baskı balata komple degişmiş parçalar bunlar diye gosterdiler . neymıs bir kereye mahsus iyi niyet garantisi yermiyim lan ben 2012 de 1 mılyar istemişti servis masraf :)
şans işi biraz :S

Sıfır araçlarda baskı balata sorunun diğer sebebi de şu dur.Bu araçlar Almanyadan gemiye yüklendikten sonra en az 5 defa tır lara yüklenir ve indirilir.Bu esnada tırların üst katlarına araç zorlanarak yükseğe çıkarılır.Bu yüzden debriyajlar zorlanır bu işi yapan kişilerin dikkatli kullanmaması bu sorunu ortaya çıkarır.Onun için sifır araç alınırken düz şanzımanlı araçların debriyajını elden geldiğince kontrol edilmelidir.

Geri
Üst Alt