Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Mk2 Toledo için OBD?

Konu, 'Toledo' kısmında MuRDocK tarafından paylaşıldı.

1. MuRDocK

MuRDocK SCW Üyesi

92
    55
    18
    merakla ve zevkle takip ediyorum ki yeni model araçlarınızda cihaz bağlayarak çeşitli güzel ve özel özellikleri aktif yada deaktif edebiliyorsunuz. Mk2 toledolar için o tür bir program, cihaz vs ile kullanılabilecek neler vardır? ne gibi kısımlarda kullanabiliriz? elektrik olarak neredeyse tamamıyla farklı çünkü

kirlisakal ve Leonm@nia bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    hiç bişi yok hocam...ancak kilit butonlarını değiştirebilirsiniz 20 km hızdan sonra kapılar otomatik kilitlenir motor stop edilince açılır vs. eski nesil araclarda pek gizli özellik saklayamamışlar fabrika :) hayırlısı olsun

Bunu beğendi. MuRDocK bunu beğendi.
  3. MuRDocK

MuRDocK SCW Üyesi

92
    55
    18
    aynen ya :D ama kasım 1 den beri memnunum şükür birazda elim değince hoşuma gitti. kafamda bi mesele var ama onu çözebilecekmiyim bakalım. kapı açtığımızda tavan lambaları yanıyo ki bir nevi sigorta kutusu bağlantısı var. amacım o bağlantıyı bulup o kısma ayak ışıklandırması bağlamak.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ben sana malzeme konusunda yardımcı olurum.ali ekpressden alırız hocam uygun fiyata ayak aydınlatması için tam set.bende düşünüyorum da zamanım yok işten güçten

Bunu beğendi. MuRDocK bunu beğendi.
  5. MuRDocK

MuRDocK SCW Üyesi

92
    55
    18
    şu an zaman konusunda hiç sıkıntım yok sadece havaların biraz düzelmesini bekliyorum. malzeme konusunda yardıma ihtiyacım elbette olur.

6. HalilKoyuncu

HalilKoyuncu SCW Üyesi

77
    67
    18
    Ağlayan silgeç ve kapı kilitlemede korna sesi bazı araçlarda yok bu ikisi açılabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. MuRDocK

MuRDocK SCW Üyesi

92
    55
    18
    bizim araçlarda açılabilirse güzel özellik bence

Sayfayı Paylaş