Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk2-mk3-cupra logosu-fr logosu anahtarlık (plakalı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizim arkadasın kılıflar gelmiş , tşkler Burak

ya ben de kılıf istiyom ama kargosu çok tutar mı acaba 10 tl lik ürüne çok fazla kargo vermek zoruma gider valla, ayrıca bu kılıf vw anahtarlarına da uyar mı acaba? uyması lazım anahtarlar aynı gibi ama...

Burak'ında dediği gibi sürat kargo ile anlaşmalı gönderiyoruz uygun fiyata gidiyor kargolar. Kılıf almışken kargo boş gitmesin diye anahtarlık, Seat logolu sibop kapağı, arıza lambası yakmayan led falanda alabilirsin :D

Burak'ında dediği gibi sürat kargo ile anlaşmalı gönderiyoruz uygun fiyata gidiyor kargolar. Kılıf almışken kargo boş gitmesin diye anahtarlık, Seat logolu sibop kapağı, arıza lambası yakmayan led falanda alabilirsin :D

kargo aldığımız parça sayısına göre mi peki, yoksa birkaç parça da alsam yine aynı 5,5 tl mi?

kargo aldığımız parça sayısına göre mi peki, yoksa birkaç parça da alsam yine aynı 5,5 tl mi?

Ufak tefek ürünlerde kargo ücreti değişmiyor, genelde zaten evrak zarfında gönderiyoruz. Bu arada bölgeye göre kargo ücretleri değişiklik gösterebiliyor, yıl başından sonra zamda gelmiş olabilir ama yinede her türlü normal kargodan ucuza gönderiyoruz, kargo ile ilgili bir sıkıntımız olmadı şu ana kadar.

sormayı unuttum led derken ledli plaka lambası mı ve de fiyatı nedir?

sormayı unuttum led derken ledli plaka lambası mı ve de fiyatı nedir?

Şimdi Burak'ın satış konusunu baltalıyor gibi olacağız.
Konu Mk2, MK3 Anahtarlık konusu ama bizim tartıştığımız kargo ücretleri led aydınlatmalar falan, bu şekilde konu içerisinde olmuyor, bu tarz yazışmalarımızı özelden yapsak daha iyi olacak, ben özelden cevap veriyorum ;)
Kargo bilgisi veya başka soruları olanlar bana özelden ulaşabilirler.

Şimdi Burak'ın satış konusunu baltalıyor gibi olacağız.
Konu Mk2, MK3 Anahtarlık konusu ama bizim tartıştığımız kargo ücretleri led aydınlatmalar falan, bu şekilde konu içerisinde olmuyor, bu tarz yazışmalarımızı özelden yapsak daha iyi olacak, ben özelden cevap veriyorum ;)
Kargo bilgisi veya başka soruları olanlar bana özelden ulaşabilirler.

teşekkürler uyarı için, tamamdır, özelden cevaplıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt