Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk2-mk3-cupra logosu-fr logosu anahtarlık (plakalı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atay78

Kayıtlı Üye
daha once konusu acılmıstı yogun talepten dolayı ara verılmıstı tekrardan sıparısler toplanmaktadır ısteyen arkadsalar ıstedıgı urunu seceblır

leonlarda plaka kısmına fazla uzun olmuycak sekılde ısım yada dırek aracınızın plakası yazılablır

mk2-ve mk3 ıcın kılıf almak ısteyenlerde anahtarlıkla bırlıkte alablır

sarı - beyaz - mavı renk vardır

kırmızı-kahverengı-yesıl-turkuaz-lacıvert-beyaz

FIYATLAR:

mk2 ve mk3 plakalı anahtarlık 30tldır
fr ve cupra logo 25 lıradır

mk2 sılıkon kılıf 10 lıra mk3 sılıkon kılıf 15 lıradır

not:cupra r dakı kırmızıya sırıngadakı sıyah boya kalıntısı bulusatgı ıcın renk bole gorunmektedır alınıcak sıparslerde bu sekılde olmuycaktır

almak ısteyen arkadaslar malesef ıkı hafta kadar beklıyceklerdır nedenı talep toplama ve urunler ozel uretım oldugu ıcındır yanı tamamen el emegıyle ıslenen urunlerdır bunu bılerek sıparıs verınız lutfen

almak ısteyen arkadaslar asagıdakı hesap bılgısıne ucretlerını yatrablırler acıklama kısmına nıkınızı ve almak ıstedgnız urunu yazmayı unutmayın

TR510011100000000044419382

fınansbank

1)leonmania (mk3 plakalı(35VTY55) bır takım sıbop kapagı=50tl
2)memet_one (mk3 plakalı (edız) bır takım sıbop kapagı=50tl
3)

Bende önceki aracımdan olan bir fotoğrafı paylaşayım:

Bu siparişlerle beraber Seat logolu ve çalınmaya karşı alyan vidalı sibop kapaklarından almak isteyen olursa fiyat 20TL den kargosuna ekleyebiliriz :)

Hayırlı satışlar olsun... Perşembe günü itina ile havale yapılır... :) Mk3 için plakalı (35VTY55) anahtarlık ve mümkünse Seat Logolu alyan kilitli sibop kapağı da olsun...

mavi ve sarı anahtarlık kılıfından sipariş :)
Mk2 kılıf mi oluyor benim araç 2012 ibiza :):)

Burak selam , Mavi ve beyaz MK2 silikon kılıf istiyor bi arkadaşım. eft sini yapınca bunlar için beklemeye gerek yok sanırım.

Burak banada mk3 anahtarlık EDİZ plakalı olsun. Birde fırat daha önce konuştuğumuz gibi sibop kapaklarınıda sparişle gönderirmisin.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Burak banada mk3 anahtarlık EDİZ plakalı olsun. Birde fırat daha önce konuştuğumuz gibi sibop kapaklarınıda sparişle gönderirmisin.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tamamdır abı
ben 20 tl ye yaptırmıştım olursa bir tane daha yaptırmak isterim

malesef o sekılde olmaz cunku yapan arkads cıddı emek harcıyor 30 lıra bole bır urun cok bır fıyatta degıl bnce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt