Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk2 leonuma küçük dokunuşlar yapmaya başladım:)

Hayırlı olsun.Naçizane fikrim bu style tamponlarla fr işine girişmemeniz yönünde.Bulabilirsen ön fr tampon, arka için ise makyajsız kasa leon arka tampon bulup onlarla işlem yapmak.Makyajlı style olup arka tamponu siyah renkle boyayınca çok güzel durmuyor açıkçası, trafikte çok gördüm.Ancak yine de sizin zevkinize kalmış...

En güzeli dediğin gibi tamponu değiştirmek ama benim için maliyet artmış olacak jant alıp görsellik vermek istiyorum.. Zaten 1-2 sene içinde yeni kasaya geçmeyi düşünüyorum o yüzden fazla para harcama taraftarı değilim:) ama sizin fikrinize katılıyorum

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Arkadaşlar bu gün Ankaradan bulduğum orjinal fr jantları Ankara'ya gidip taktırdım:) hedeflerimi yavaş yavaş gerçekleştiriyorum :) Jantların genel durumu iyi lastiklerin durumu ise %80 markası sava..jant lastik sökme takma Balans ayarı dahil 1500₺ ye hallettim..

b91279fd807c27f2dcc651a09bcc5a96.jpg
6bb746a1ce0d6f785c114a56ba65fbd3.jpg

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt