Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk2 leonlarda kayış mı var zincir mi?

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar internette araştırdım ama emin olamadım bizim mk2 leonlarda zincir varmış ve ağır bakım yokmuş sadece 25-30 tl ye v kayışı değiştiriyormuşuz.. Bu doğru mu? Ben bu güne kadar triger olduğunu biliyordum?

Aracım 2012 model mk2 seat leon copa plus

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

zincir var kim demiş :) sanmıyorum yeni nesil araclarda triger kayış tarzındadır...v kayışı ayrı triger kayışı ayrı önce karar verelim :)

Arkadaşlar internette araştırdım ama emin olamadım bizim mk2 leonlarda zincir varmış ve ağır bakım yokmuş sadece 25-30 tl ye v kayışı değiştiriyormuşuz.. Bu doğru mu? Ben bu güne kadar triger olduğunu biliyordum?

Aracım 2012 model mk2 seat leon copa plus

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
Ben geçenlerde ustama sordum triger kayişi değişimi ne zaman diye bana 1.4 tsi da triger kayisi yok zincir var 120 bine kadar rahatla kulana bilirsin dedi bence 90 100 binde deiştirmek lazim.
Aracim 1.4 tsi 125 mk2

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben geçenlerde ustama sordum triger kayişi değişimi ne zaman diye bana 1.4 tsi da triger kayisi yok zincir var 120 bine kadar rahatla kulana bilirsin dedi bence 90 100 binde deiştirmek lazim.
Aracim 1.4 tsi 125 mk2

Ya işte bunu bende duydum başka yerlerden ama kimisi diyor triger var

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Bende usta diyene kadar öyle saniyordum en iyisi seat servisi arayip yada kitapciklara bakmak emin olmak için.

Bende usta diyene kadar öyle saniyordum en iyisi seat servisi arayip yada kitapciklara bakmak emin olmak için.

1.4 tsi motorlarda Zincir var. Fsi motorların birçoğunda da öyle. Orijinali 427 TL, servisten kendim aldım :) 109.000 deki aracımda ses yapınca zincir değişimi yaptık ses kesildi.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

1.4 tsi motorlarda Zincir var. Fsi motorların birçoğunda da öyle. Orijinali 427 TL, servisten kendim aldım :) 109.000 deki aracımda ses yapınca zincir değişimi yaptık ses kesildi.

SM-G900F cihazımdan gönderildi
Zincir var dogrudur :)

Zincir var diyecektim ama nitekim benden once davrananlar var iste buyuk bir aile olmanin en guzel yani

Fiyatida güzelmiş işçilikle birlikte 550 600 bulur heralde. :)

Geri
Üst Alt