Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk2 fr lastik basıncı

Ben önleri 32ps arkayı da 30-32ps arası tutuyorum 225x45x17 ebatlarda

kurye ile elden teslime verildi

Önlere 32 az diye düşünüyorum, benim depo kapağında hafif yüklü 39-32, yüklü 41-36 psi değerler var, 36-32 kullanıyorum.

Ben de minimum önler 34 arkalar 32 kullanıyorum. Minimum... 30 çok az 17 inche..

Servisler de yetkili formenin tavsiyesi ve kitapcik bu yönde.yüksek degerler aracin yol tutuşunu etkilerken aracı da sekmesine zıplamasına sebep olur..kulakdan kulaga bilgilerle yola cikmayin..

Fabrikanın depo kapağına eklediği etiketteki değerleri mi yoksa serviste "abi hepsine 32 basıyoruz" diyen arkadaşı mı dikkate almak lazım acaba? Motor ağırlığından dolayı zaten ön-arka arasında fark olmalı. Şehir içinde konfor odaklı biraz daha düşük basınç kabul edilebilir ama uzun veya şehirler arası yolda olması gereken basınç neyse onu kullanmakta fayda var.

Servis yetkilileri yani yönetici müdürler ile görüsüp onlarin tavsiyelerini alıp bilgi veriyoruz..225/45/17 leon da 9 yildir bu lastileri kullariniyorum...YÜKLÜ..32 .. YÜKSÜZ..30.. kullaniyorum..virajlara hizli girmeyi sevdigim icin limitleri zorladigimda bu ölcünün ideal oldugunu defalarca hissettim..aracta 1 veya 2 kisiyseniz 30 eger 4 veya 5 kisi varsa ve bagajda dolu ise 32..düsük basınc kısın olabilir buzlu yolda tutunmayi arttirmak icin..ama normalden daha fazla benzin sarfiyatina neden olur..
Yinede bu sözlerim yeterli olmuyorsa yapacak bisey yok.

Geri
Üst Alt