Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk1 leon 2000 tdi acill

Exclusive

Kayıtlı Üye
Mk1 leon 2000 tdi acill SATILIK

merhaba herkeze..
aracımı belki biliyorsunuzdur.sorunsuz temiz yazılım mevcut 145-150 hp cıvarında 172 hp motor gucu.topsport tampon marjpiyel jant
iş kuracagım ıcın acilen satıyorum.fıyatıda buna gore cektim.tesekkürler.

İlan Sitesi Sayfası

FIYATI : 19500

telefondan yada özel mesajdan ulasabılırsınız.

Eğer geçen hafta çıksaydı bu araç karşıma hiç pazarlık etmeden servise bile göstermeden alırdım. TDI ci olarak söylüyorum kesinlikle kaçırılmaması gereken bir araç. Neden TDI derseniz Leon 1.6 signo ile beraber bir de 2.0 TDI 140 lık DSG F1 Passatım var dizelin torkunun ne demek olduğunu iyi bilirim :) Hayırlı satışlar....

Is kuracagimdan dolayi satiyorum herhangi bir sorunu yok:eek:

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Dyno çıktısını görmeden inanmam sadece yazılımla 172 hp alamazsınız.. Hayırlı satıslar

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

Dyno çıktısını görmeden inanmam sadece yazılımla 172 hp alamazsınız.. Hayırlı satıslar

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

172 motor gucu.lastige yani yere verilen 145-150 hp. Ciktisi var koyariz sikinti yok

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt