Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk 3 dizel ön lip kullanıcılar yardım

Siz bire bir arabanın altına yatıp elle tutarak baktınız mı. Ben lip takmadım ama başka bir markada ön arka difüzer ve korumalık taktım. İki kişiydik kastıra kastıra kafamıza göre taktık. Orjinal gibi oldu. Siz bence keşif yapın. Nerelere neler denk geliyor, ona görr oturtursunuz diye düşünüyorum. Takanlar daha net cvp verir ama bence kolay gibime geliyor. Bende difüzerleri ve korumalığı almadan önce acaba dedim. Aldıktan sonra keşif yaptım ve ben bunu takarım diyerek giriştik işe. Ve çok sağlam oldu

Bence bi zımpara atıp patlak siyah boyayın onu ya çok fakir kalıyo o şekilde bnce

osman kardeşim kafana hiç takma. mk3 fr için taktık. ortadaki çıkıntılardan biraz traş yaptık. uçlardan biraz gerdirdik.
akıllı vidalar sağolsun lastikçiler de çok dua ediyor bulana yoksa ekmek yiyemiyecekler...
traşlamış olduğun iki parça altındaki boşluklardan birer vida kıvrımın uç kısmına bir vida ve ortada kalan bombe yapan yere bir vida attın mı
sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik... olur...

8efeddb870178414c5a4a5b03a51fb7f.jpg
8fffe4ed83ed2c90fd736a6391152590.jpg
lip bu hocam eski aracım bu bnm bunu servisde taktırmıstım şimdi kendim takcam ama kastırmak gerekiyormuş kenarları öle dediler

Sent from my iPhone using Tapatalk
Maşallah.

osman kardeşim kafana hiç takma. mk3 fr için taktık. ortadaki çıkıntılardan biraz traş yaptık. uçlardan biraz gerdirdik.
akıllı vidalar sağolsun lastikçiler de çok dua ediyor bulana yoksa ekmek yiyemiyecekler...
traşlamış olduğun iki parça altındaki boşluklardan birer vida kıvrımın uç kısmına bir vida ve ortada kalan bombe yapan yere bir vida attın mı
sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik... olur...

Aynen o akıllı vidalar fena...
Bu arada son paraf fena be hocam :) Tamlama gibi , tekerleme gibi :)

Geri
Üst Alt