Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk 3 dizel ön lip kullanıcılar yardım

Koridorosman

Kayıtlı Üye
Beyler herkese günaydınlar hayırlı sabahlar servisten ön lip aldım fakat 80 tl takma ücreti oldugundan kendim takacağım dizellere göre uygun olmadığından sadece fr ve cupraya oturuyo dizellere kastırılarak takılıyormus mk3 dizel leon kullanıpta orjinal lip takılı olan arkadaşlar önden orta ve iki yan olmak üzere ve alttan vidaların takılı oldugu yerden foto atabilirmi yardımınız için şimdiden teşekkürler hayırlı günler

Sent from my iPhone using Tapatalk

osman kardeşim lip cupra mı nasıl bır lip resım eklersen yardımcı olalım bız kendı araclarımıza taktık akıllı vıda sarzlı matkap güzel ortaladınmı sıkıntı yok mıs gıbı oluyor en kötu bı kaportacıya gıt 20 tl ver halleder 80 tl ye lıp alıyoruz :D

osman kardeşim lip cupra mı nasıl bır lip resım eklersen yardımcı olalım bız kendı araclarımıza taktık akıllı vıda sarzlı matkap güzel ortaladınmı sıkıntı yok mıs gıbı oluyor en kötu bı kaportacıya gıt 20 tl ver halleder 80 tl ye lıp alıyoruz :D
8efeddb870178414c5a4a5b03a51fb7f.jpg
8fffe4ed83ed2c90fd736a6391152590.jpg
lip bu hocam eski aracım bu bnm bunu servisde taktırmıstım şimdi kendim takcam ama kastırmak gerekiyormuş kenarları öle dediler

Ulan bu servislere de sövsem suç olur.
80 liraya lip satıyorsun, takmak 2 dakikanı almaz bir daha ekstra para isteyip milleti keklemeye çalışıyorsun.
Ayıp yahu ayıp. Bu adam sana bakıma da gelecek daha ne parası istiyorsun. Başlarım böyle müşteri anlayışına... Vallahi seat'tan soğuyorum bir daha araba almak nasip olursa başka markalara da bakacağım. Bir seat mı var sanki bu dünyada...

Hocam çok kafana takılıyorsa yanına bir arkadaş bul o tutsun sen vidala , sen tut o vidalasın...

Ulan bu servislere de sövsem suç olur.
80 liraya lip satıyorsun, takmak 2 dakikanı almaz bir daha ekstra para isteyip milleti keklemeye çalışıyorsun.
Ayıp yahu ayıp. Bu adam sana bakıma da gelecek daha ne parası istiyorsun. Başlarım böyle müşteri anlayışına... Vallahi seat'tan soğuyorum bir daha araba almak nasip olursa başka markalara da bakacağım. Bir seat mı var sanki bu dünyada...

Hocam çok kafana takılıyorsa yanına bir arkadaş bul o tutsun sen vidala , sen tut o vidalasın...
Hocam küfür etmekte haklısın aracımın garanti bitti zaten kesinlikle servise gitmem ayrıca bn vidalıcam zaten sanayide eksozcu dükkanımızda var kayınpederin kanalda yaparım ama bn pinpiriğüm biraz o yğzden bi foto görsem alttan ortalarda nereler vida atılır bnm için cok iyi olur mesela ortada iki tane cıkıntı var oralar vidalımı değilmi o yğzden sizde varsa bi fotolarsanız sevinirim

Bende yok hocam. Bende henüz takmadım öyle evde yatıyor. Bir iki vida taktım ama tornavida uzun gelince uğraşmak istemeyip geri sötüm. Bir de benim lip çakma lip. Sanırım sizinkilerde bir kaç çıkıntı var.
Madem kanal var senin iş daha kolay olur. Tamponun altında gördüğüm kadarıyla lip için çıkıntıda var zaten. Eğilince görürsün. Şimdiden kolay gelsin...

ben ön panjuru ön panjurun alt kısmını sis çerçevelerini ve lip i piano black boyatıp öyle takmayı düşünüyorum kafama göre bir boyacı bulamadım estetik boya ya hiç bi sanayici yanaşmıyo angarya görüyolar

ben ön panjuru ön panjurun alt kısmını sis çerçevelerini ve lip i piano black boyatıp öyle takmayı düşünüyorum kafama göre bir boyacı bulamadım estetik boya ya hiç bi sanayici yanaşmıyo angarya görüyolar
İstanbulda olsan yardımcı olurdum üstteki beyaz araç bnm arkadaşım boyadı gayet güzel oldu

2 kişi olursanız ve aracı kaldırma yada müdahalesi kolay bir yere çekerseniz bence rahat takarsınız.

Geri
Üst Alt