Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Mitsubishi Lancer hakkında bilgisi olan varmı?

Konu, 'Sohbet' kısmında Canede tarafından paylaşıldı.

1. Canede

Canede SCW Üyesi

199
    1
    18
    Beyler abim arabasını değiştirme kararı aldı. Mitsubishi lancer(köpek balığı karaya çıktı) almayı düşünüyor. Şu anda araba hakkında bilgi topluyoruz. Araba hakkında bilgisi olan, kullanan varmı? 2. el 2008-2009 model düşünüyor. Ayırdığımız bütçe 30 bin.

2. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Ben kullanmadım ancak bir yerde duymustum cok hantal bir araçmıs

3. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Görünüş olarak beğendiğim Japon araçlarından biri. 1.8 tercih ederseniz çok hantal olacağını düşünmüyorum.

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    1,8 de manuel geldimi alp?
    manuelgeldiyse tatminkar olacaktır. ama 1,5 motoru çok seri değil.aşırı hantalda değil. geçensene test sürüşü yapmıştım. güzel araç sayılır. kolay kolay yolda bırakmaz. ama 43000 lira gibi bir fiyat istedikleri araçta iç aksamdaki malzeme kalitesi ve işçilik çok çok düşük keisnlikle o paranın hakkı değil.

5. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    +99999

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    pek bılgım yok ama gorunusu cok guzel..

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    yerinizde olsam o fiyatlara başka bi araç bakardım..
    çünkü değmez bence..

8. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    bence alınmaz

9. HaKo

HaKo Misafir

bizde eski kasa var 2005 model, aracın motoru çok sağlam ve sorunsuz ötesi bunu söyleyebilirim, ama yetkili servisi ve yedek parçası saçma ötesi pahalı. 1.5i öyle hantal falanda değil ki şimdi ki otomatik vitesleri yeni teknoloji daha iyidir. Bence hoş bir araç, içindeki malzeme kalitesinin kötülüğü hakkındaki yorumada katılmıyorum sınıfının standartlarında. Ama donanım / fiyat bakımından bencede mantıksız, full olanı çok pahalı ve o paraya gerçekten değmez..

10. Sinan

Sinan SCW Üyesi

318
    0
    16
    Bir dönem ben de araştırmıştım.. 1.5i için çok atak değil diyorlar.. 1.8 içinse otomatik vitesin saçmalaması yüzünden yine bekleneneni veremiyor diyorlar. Otm. vites için yazılımla iyileştirme yaptılarsa bilmiyorum.. Gerçi otm. vites "handikapı" direksiyon arkasındaki kulakçıkları kullanarak yani yarı otomatik kullanarak tolere edilebilir diye düşünüyorum. Bence yakışıklı bir araç. Hayırlı olsun şimdiden.

Sayfayı Paylaş