Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mitsubishi Lancer hakkında bilgisi olan varmı?

Canede

Kayıtlı Üye
Beyler abim arabasını değiştirme kararı aldı. Mitsubishi lancer(köpek balığı karaya çıktı) almayı düşünüyor. Şu anda araba hakkında bilgi topluyoruz. Araba hakkında bilgisi olan, kullanan varmı? 2. el 2008-2009 model düşünüyor. Ayırdığımız bütçe 30 bin.

Ben kullanmadım ancak bir yerde duymustum cok hantal bir araçmıs

Görünüş olarak beğendiğim Japon araçlarından biri. 1.8 tercih ederseniz çok hantal olacağını düşünmüyorum.

Görünüş olarak beğendiğim Japon araçlarından biri. 1.8 tercih ederseniz çok hantal olacağını düşünmüyorum.

1,8 de manuel geldimi alp?
manuelgeldiyse tatminkar olacaktır. ama 1,5 motoru çok seri değil.aşırı hantalda değil. geçensene test sürüşü yapmıştım. güzel araç sayılır. kolay kolay yolda bırakmaz. ama 43000 lira gibi bir fiyat istedikleri araçta iç aksamdaki malzeme kalitesi ve işçilik çok çok düşük keisnlikle o paranın hakkı değil.

1,8 de manuel geldimi alp?
Manuelgeldiyse tatminkar olacaktır. Ama 1,5 motoru çok seri değil.aşırı hantalda değil. Geçensene test sürüşü yapmıştım. Güzel araç sayılır. Kolay kolay yolda bırakmaz. Ama 43000 lira gibi bir fiyat istedikleri araçta iç aksamdaki malzeme kalitesi ve işçilik çok çok düşük keisnlikle o paranın hakkı değil.

+99999

yerinizde olsam o fiyatlara başka bi araç bakardım..
çünkü değmez bence..

bizde eski kasa var 2005 model, aracın motoru çok sağlam ve sorunsuz ötesi bunu söyleyebilirim, ama yetkili servisi ve yedek parçası saçma ötesi pahalı. 1.5i öyle hantal falanda değil ki şimdi ki otomatik vitesleri yeni teknoloji daha iyidir. Bence hoş bir araç, içindeki malzeme kalitesinin kötülüğü hakkındaki yorumada katılmıyorum sınıfının standartlarında. Ama donanım / fiyat bakımından bencede mantıksız, full olanı çok pahalı ve o paraya gerçekten değmez..

Bir dönem ben de araştırmıştım.. 1.5i için çok atak değil diyorlar.. 1.8 içinse otomatik vitesin saçmalaması yüzünden yine bekleneneni veremiyor diyorlar. Otm. vites için yazılımla iyileştirme yaptılarsa bilmiyorum.. Gerçi otm. vites "handikapı" direksiyon arkasındaki kulakçıkları kullanarak yani yarı otomatik kullanarak tolere edilebilir diye düşünüyorum. Bence yakışıklı bir araç. Hayırlı olsun şimdiden.

Geri
Üst Alt