Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mitsubishi Lancer Evo X ???

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu yaz aklımda iki araç var inşallah 1 1.5 ay kadar sonra alabilicem evo x ve cupra düşündüm ama evo x daha ağır basıyo bende güç konfor olarak evo diyorum ben fiyat olarakda cupra sıfırı 65 e kadar bırakıyorlar evo 2010 fiyatları ortalama 95- 98000 tl civarı bu durumda sıfır alamam 2009 veya 2010 model düşünüyorum sizin görüşleriniz benim için çok önemli

Hayırlısı olur inşh. Evoyu yakından gördüm beyazını çok şık araba.

evo güzel ve değişik bir araç denildiği gibi mübarek köpek balığı gibi duruyor

madem evo dıyorsun olucaksa bence 9 ve kırmızı olmalı bırde bakım ucretlerını arastırdın mı?

madem evo dıyorsun olucaksa bence 9 ve kırmızı olmalı bırde bakım ucretlerını arastırdın mı?

yok kanka bakım ücretlerini araştırmadım o kadar düşünmüyorum bakım işini gündelik kullanmam imkansız o aracı sadece hafta 1-2 gün kullanırım erzurum mitsubishi servisi bu araçdan anlıcağını sanmıyorum acemiliklerini atarlar bende diye düşünüyorum arkadaşlarım falanda evo 9 diyorlar ama ben herzaman model taraftarıyım peki neden evo 9 kanka?

taha konfor olarak evo 10 daha ıyı 9 a gore ama 9 da cok daha guzel gorunen b araba,yakıt konusunda uzucudur.Ek olarak para fıyatlarını dusunmek ıstemezsen bence evo 10 al cunku yenı arabada derdın tasan olmaz o kadar

evo X düşünme bile o arabaya binen yakıta ve bakıma bakmaz :D

taha konfor olarak evo 10 daha ıyı 9 a gore ama 9 da cok daha guzel gorunen b araba,yakıt konusunda uzucudur.Ek olarak para fıyatlarını dusunmek ıstemezsen bence evo 10 al cunku yenı arabada derdın tasan olmaz o kadar

bende öyle biliyorum abi evo 10 daha oturaklı bence daha güzel 9dan ama millet nedense 9 diyip duruyor ömercanda aynını söyledi burda bi kaç arkadaşımda aynını diyor 9 diye ama ben model taraflısıyım 10000km yi geçmemiş ya 2009 yada 2010 model düşünüyorum

Evo6 tommy üzerine hiçbir evoyu beğenemiyorum malesef tamam eski olabilir ancak hepsinden sağlam ve güçlü bir araç 4 çeker için çok güzel bir seçenek ve fiyatlarıda tutulduğu için yüksek diğer evolar onların yanında kayboluyo bence :) az km li olsa harika olur cupra mı Evo 10 mu dersen elbette evo 10 derim ancak oda bana çok yırtıcı ve güzel bi görünmüyo diğer evolara bakınca....... ancak cupra ile evo çok farklı araçlar evonun tadını cupra vermez zaten

Geri
Üst Alt