Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mitsubishi Lancer Evo X ???

su verıcegın paralara porsche bıle alınıyor taha,hıc kastırmam kafam rahat olur :)

su verıcegın paralara porsche bıle alınıyor taha,hıc kastırmam kafam rahat olur :)

abi dediğin çok fazla seçeneğim var ama ben öncelikle servisi düşünüyorum subaru larda gözüm var ama servis yok anlayan tek bi usta bile yok porshe getirmek biraz yürek ister buraya :) evo yine en mantıklısı ha şu var burdaki mitsubishi servisine sorsan kaç defa evo geldi diye evo ne diye sorar sana emin ol yinede servis garanti oldukdan sonra servisler arası diyologla çözülmücek sorun olmucağına inanıyorum ben :)

Evo kullanmadıysan bi kullan derim , karar vermek çok kolay olacak.

şakamısın abi ya girme aklıma :D 2001 güzelde çok para :)

ya hersey basamak basamak gelıyo Taha,sımdı evo dedın mı cupraya bakmam,porsche dedın mı evoya bakmam boyle gıder bu :) Ama ısın ucunda evo10 parası verılıyorsa Porsche bıle alınabılır.Haftada 2 kere kullanıcagına arabanın basına bela olcak bsy cıkarıcagını dusunmem acıkcası

taha halen karar veremedınmı ?? evo cok keyıflı bı olay ama ben su an gene sıfır alacak olsam evolara o kadar para vermem ateşli bı alman alıp yazılım fıltreyle gezerım... bu benım tercıgım ama

S3 bence düşünülebilecek model hem dört çeker hem alman hem konforlu hem keyifli....

Geri
Üst Alt